Microsoft potrzebuje trochę czasu, aby „zoptymalizować” aktualizacje oprogramowania Copilot AI w systemie Windows

Microsoft potrzebuje trochę czasu, aby „zoptymalizować” aktualizacje oprogramowania Copilot AI w systemie Windows

Microsoftu Najnowsze wpisy na blogu programu Windows Insider Jeśli chodzi o testowanie nowych funkcji Copilot w systemie Windows 11, mówi: „Zdecydowaliśmy się wstrzymać wdrażanie tych rozwiązań, aby je jeszcze bardziej ulepszyć w oparciu o opinie użytkowników”. W przypadku osób, które już korzystają z tej funkcji, „Copilot w systemie Windows będzie nadal działać zgodnie z oczekiwaniami, w miarę jak będziemy opracowywać nowe pomysły z udziałem niejawnych testerów systemu Windows”.

Spodziewamy się nowych laptopów Surface wyposażonych w procesor Snapdragon firmy Qualcomm Tymczasem oczekuje się, że nowe funkcje dla systemu Windows obejmą aplikację AI Explorer, która jest podobna do starej funkcji osi czasu systemu Windows 10, która zapamiętuje, co robiłeś i pozwala użytkownikom przechwytywać zadania na różnych urządzeniach, odgrywając ideę „ drugi pilot dla każdego.” osoba.”

Animowana ikona drugiego pilota w akcji
Zrzut ekranu: Tom Warren/The Verge

Funkcje Copilot, które Microsoft niedawno przetestował w wersji zapoznawczej, obejmują tę, w której ikona na pasku zadań Copilot animuje się, pokazując, kiedy asystent AI może pomóc. Następnie możesz najechać kursorem na ikonę, aby wyświetlić opcje, takie jak uzyskanie podsumowania tekstowego wygenerowanego przez sztuczną inteligencję.

Drugi pilot w swoim oknie aplikacji
Obraz: Microsoft

Inna metoda umożliwia Copilotowi w systemie Windows przejście z paska bocznego do zwykłego okna aplikacji, po którym użytkownicy mogą zmieniać rozmiar i nawigować. Rozpoczęliśmy wdrażanie tej funkcji Kanał Kanaryjski w marcu.

Nowe kompilacje są dostępne dla wszystkich Dave I Beta Kanały zawierają poprawkę powodującą nieoczekiwane automatyczne odtwarzanie drugiego pilota po ponownym uruchomieniu. W menu zakładek wyświetlanym pod prawym przyciskiem myszy Eksploratora plików dostępny jest także nowy skrót, umożliwiający użytkownikom powielanie bieżącej karty. Ale dla tych, którzy uważnie śledzą Menedżera zadań, najważniejszą obserwacją jest właśnie to Firma Microsoft zaktualizowała jednostki, aby poprawnie odzwierciedlały szybkość pamięciod zeszłorocznej częstotliwości MHz do liczby MT/s gotowych do obsługi DDR.

READ  OnePlus Nord 2T w pełni wyciekł dzięki sprzedawcy online

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *