Michael Bolton wraca do zdrowia po guzie mózgu i pilnej operacji

Michael Bolton wraca do zdrowia po guzie mózgu i pilnej operacji

Michael Bolton ujawnił, że niedawno przeszedł pilną operację usunięcia guza mózgu, po czym odwołał przewidywane koncerty.

piosenkarka opublikowała post na Instagramie O guzie dowiedział się pod koniec roku, co wymagało natychmiastowych działań. „Tuż przed wakacjami odkryto, że mam guza mózgu, który wymaga natychmiastowej operacji” – napisał. „Dzięki mojemu niesamowitemu zespołowi medycznemu moja operacja zakończyła się sukcesem. Teraz dochodzę do siebie w domu, otoczony ogromną miłością i wsparciem mojej rodziny. „

Bolton (70 l.) miał wyruszyć w trasę na początku lutego, a międzynarodowe występy zaplanowano na cały rok. Mówi jednak, że potrzebuje czasu na powrót do zdrowia po operacji i ma nadzieję, że jego stan się poprawi i będzie mógł wznowić występy na żywo.

„Przez następne dwa miesiące będę poświęcał swój czas i energię na powrót do zdrowia, co oznacza, że ​​będę musiał zrobić tymczasową przerwę w koncertowaniu” – powiedział. „Zawsze najtrudniej jest mi rozczarować fanów lub przełożyć koncert, ale nie mam wątpliwości, że ciężko pracuję, aby przyspieszyć powrót do zdrowia i wkrótce wrócić do występów. Jestem bardzo wdzięczny za całą miłość i wsparcie hojnie okazywałeś mi przez te wszystkie lata. Wiedz, że cenię Twoje pozytywne przesłania. W moim sercu przekażę Ci więcej aktualizacji tak szybko, jak to możliwe.

W trakcie swojej kariery Bolton sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie i miał dziewięć singli i albumów w pierwszej dziesiątce. W lipcu ubiegłego roku wydał „Spark of Light”, swój pierwszy album z oryginalną muzyką, którego był współautorem od prawie 15 lat. Oprócz muzyki brał udział w „The Masked Singer” w 2021 i 2023 roku, a w ubiegłym roku wystąpił gościnnie w dwóch odcinkach „Awkwafina to Nora z Queens”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *