Marcin Bulga celuje w koszulkę nr 1 Polski po przełomowym sezonie w OGC Nice

Marcin Bulga celuje w koszulkę nr 1 Polski po przełomowym sezonie w OGC Nice

mówi L'Équipe, Bramkarz OGC Nice Marcin Bulga (24 l.) powiedział, że jego celem jest zdobycie koszulki nr 1 dla reprezentacji Bolana.

To była przełomowa kampania dla Bulgi, która na początku sezonu w Nicei wyprzedziła Kaspera Schmeichela i zdobyła koszulkę nr 1. Następnie duński bramkarz opuścił boisko Les Eiclones, To sprawia, że ​​Bulka jest niekwestionowanym pierwszym wyborem. Odegrał kluczową rolę w utrzymaniu 13 czystych kont w Ligue 1. Stracił zaledwie 11 bramek w 20 meczach Ligue 1. Połóż Jima Francuska drużyna z najwyższej półki ma w tym sezonie jedną z najlepszych defensyw.

Nicea jest najbliższym pretendentem do tegorocznego tytułu mistrza Paris Saint-Germain, a Bulga postanowił pomóc klubowi w osiągnięciu jego celów w tym sezonie.

Chcę osiągnąć nasze cele z Niceą. To już tylko cztery miesiące. Nasze przeznaczenie jest w naszych rękach i nie chcę, żebyśmy się poddali” – stwierdziła Bułga L'Équipe.

W listopadzie Bulga powiedział, że nie chce odchodzić z klubu, dodając jednak, że teraz chce zrobić krok naprzód na poziomie międzynarodowym. „Chcę być polskim numerem 1” powiedział. Pulka zadebiutował w Polsce 21 listopada, wchodząc w przerwie meczu z Łotwą i zachowując czyste konto w wygranym 2: 0 meczu. Zastąpienie doświadczonego Wojciecha Szczęsnego nie będzie łatwym zadaniem, ale Bulga z pewnością ugruntował swoją pozycję w tym sezonie serią elitarnych występów.

GFFN | Łukasza Entwistle’a

READ  Korea Południowa prawdopodobnie skoncentruje się na dywersyfikacji eksportu obronności

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *