Madonna spada na scenę po upuszczeniu przez tancerkę

Madonna spada na scenę po upuszczeniu przez tancerkę

Madonna tego nie rozumie Rozłączył się ze mną Na miejscu wypadku!


65-letnia ikona popu w niedzielę nieznacznie upadła na scenie podczas wykonywania swojej piosenki „Open Your Heart” z 1986 roku, po tym jak jeden z jej tancerzy stracił stopę – a ona poradziła sobie z tym jak profesjonalistka.


Podczas występu w Climate Pledge Arena w Seattle, ostatnim przystanku jej Celebration Tour, Madonna siedziała na krześle i wykonywała choreografię do utworu inspirowaną jej piosenkami. Kreatywny teledysk.
Kiedy zaśpiewała kilka taktów, jeden z tancerzy zaczął ją – wciąż śpiewającą – ciągnąć na krzesło i ciągnąć po scenie w szpilkach.


Tancerka zrobiła jednak zaledwie pięć kroków, zanim straciła równowagę, poślizgnęła się i zderzyła z Madonną, która przewróciła się na krześle.


Ale gwiazda popu nie przegapiła żadnego rytmu, podobnie jak tancerz.


Madonna w teledysku „Open Your Heart”.

Madonna/YouTube


Natychmiast po uderzeniu o podłogę wokalistka „Material Girl” wznowiła piosenkę i bez wysiłku przetoczyła się z krzesła na scenę, gdy tancerka ją odciągnęła.


Roześmiała się serdecznie i wciąż uśmiechnięta Madonna wstała i z pomocą kamerzysty wznowiła choreografię do „Open Your Heart”, jak gdyby nic się nie stało.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Fani piosenkarki dzielili się w mediach społecznościowych różnymi perspektywami zdarzenia na scenie, dzieląc się swoimi reakcjami w tamtym momencie.


Aby odpowiedzieć Jeden klip Użytkownicy udostępnieni na X (dawniej Twitterze) napisali: „Nie bez powodu jest królową” i „Ten śmiech był wszystkim!”


Madonna podczas jej Celebration Tour po Londynie w październiku 2023 r.

Kevina Mazura/WireImage


Od rozpoczęcia trasy Celebration Tour – która początkowo została przełożona po tym, jak Madonna trafiła do szpitala z powodu „poważnej infekcji bakteryjnej” – gwiazda muzyki pop gościła na pierwszych stronach gazet podczas trasy obejmującej całą jej karierę.


W grudniu zabrała do teatru Julię Garner, która miała zagrać ją w filmie biograficznym, wkrótce po tym, jak potwierdzono, że prace nad projektem w Universal Pictures zostały wstrzymane.


W dopasowanych czarnych, koronkowych strojach duet w żartobliwy sposób wspólnie ocenił choreografię rezerwową piosenkarza „Like a Modlitwy”. Następnie, w zeszłym miesiącu, w tej części występu w Madison Square Garden do piosenkarki dołączyła inna gwiazda, Kelly Ripa.


Podczas tego samego występu w Nowym Jorku do Madonny na scenie dołączyła trójka z sześciorga jej dzieci – 18-letnia Mercy w solówce i „Bad Girl”, 18-letni David w „Matce i ojcu” oraz 11-letnia Esther . Dla magazynu Vogue.

READ  Reakcja Kate Middleton na „zdradę” księcia Harry'ego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *