Dlaczego w SkyTrain jest film przedstawiający gościa robiącego makaron?

Dlaczego w SkyTrain jest film przedstawiający gościa robiącego makaron?

Na przestrzeni lat ludzie widzieli wiele dziwnych obserwacji w metrze, ale przygotowywanie posiłków nie jest częstym zjawiskiem.

Może dlatego wideo mężczyzny pokazującego, jak robi spaghetti w pociągu Vancouver SkyTrain, zyskuje popularność na TikToku.

Nie oznacza to jednak, że ktoś spieszy się z przygotowaniem obiadu na wieczorną randkę.

Właściwie to Alex Casilla Jedzenie Casericciorestauracji Kitsilano i zostało wykonane w ramach Niedziela Spaghetti Caserecchio Oraz kampanię „Więcej makaronu, mniej dramatyzmu” – mówi współwłaścicielka Simone Tarallo, która jechała pociągiem z Cassią.

„Chcemy tylko wzmocnić tę koncepcję, że ludzie powinni się zrelaksować i zjeść makaron” – powiedział VIA.

@spaghetti.niedziela Koleś robiący makaron w Skytrain pt2 Śledź nas, aby uzyskać więcej #fyp #makaron #żywność #Wibracje #rozproszony #dla Ciebie #smakosz #dla ciebiestrona #makaron #Miłośnik jedzenia #śmieszny ♬ dźwięk oryginalny – Spaghetti Sunday

Wideo, na którym Cassia pochyla się nad kuchenką kempingową z patelnią ze spaghetti, zostało zainspirowane niedawnym koncertem LM SkyTrain; W sprawę zamieszany jest jeden ze współpracowników Tarallo.

Kiedy rozmawiali o tym, jak promować Spaghetti Sundays and More Pasta, Les Dramas, zdecydowali, że stworzenie filmów przedstawiających ludzi przygotowujących makaron w nietypowych miejscach w Vancouver będzie czymś, co przyciągnie uwagę. Tego dnia poszli, kupili kuchenkę kempingową i rozpalili ogień (Tarralo zauważa, że ​​gdy jechali SkyTrainem, kuchenka nie była włączona, mimo że makaron właśnie się podgrzał i był ciepły).

W wagonie metra jest tylko pierwsza lokalizacja; Jedna z Cascii w SkyTrain Stanowisko do robienia spaghetti On też jest już załadowany.

Tarallo wyjaśnia, że ​​sprzedawca makaronu odwróci uwagę ludzi od dramatów dziejących się w innym miejscu sali, takich jak kłótnie czy bójki. Taki jest pomysł stojący za Spaghetti Sunday i Make Pasta, mniej dramatycznymi strojami, które również sprzedają.

READ  Kontrola rabatu ICBC na redukcję gazu: Kiedy ją otrzymam?

„To marka podobna do marki odzieżowej, ale jej celem jest dzielenie się włoską koncepcją rodzinnego obiadu” – mówi Tarallo. „To coś więcej niż marka, to koncepcja”.

Film już przyciągnął uwagę; Na TikToku, gdzie konto Spaghetti Sunday zostało uruchomione w grudniu 2023 r. i opublikowało tylko kilka filmów, dwa filmy przedstawiające „gotowanie” makaronu przez Cascię zdobyły już ponad 140 000 wyświetleń w niecałe dwa dni.

Filmy nadal mają tysiące wyświetleń.

@spaghetti.niedziela Koleś robi makaron w Skytrain lol #fyp #makaron #żywność #Pociąg w zawieszeniu #Wibracje #świat #rozproszony #twórczy #dla Ciebie #dla ciebiestrona ♬ dźwięk oryginalny – Spaghetti Sunday

Więcej pysznych opowieści wideo o jedzeniu i napojach w Vancouver znajdziesz, śledząc dalej VIA uruchamia niesamowitą aplikację TikTok konto, @forkingawesomevancouver Na Instagramie i subskrybuj naszą stronę internetową Forking to świetny newsletter Dostarczane świeże do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy czwartek.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *