Luna – Wieża – ESCBubble

Luna – Wieża – ESCBubble

W tym roku w programie „The Public Reacts to Eurovision 2024” ESCBubble wzięło udział 17 osób w różnym wieku, o różnych zawodach i pochodzeniu. Wszyscy byli przypadkowymi widzami Konkursu Piosenki Eurowizji – żaden z nich nie był wielkim fanem konkursu i nikt nie słyszał żadnej piosenki przed jej skomponowaniem (może z wyjątkiem reprezentowania własnego kraju).

Dziś kontynuujemy piosenkę reprezentującą Polskę – „The Tower” w wykonaniu Luny. Poprosiliśmy wszystkich, aby podzielili się z nami swoimi przemyśleniami i wrażeniami oraz ocenili piosenkę w skali 10. Zobacz, co mieli do powiedzenia na temat polskiego wpisu i jak go ocenili, tutaj:

Potrzebujemy również Twojego głosu, aby wybrać najlepszą piosenkę Eurowizji 2024:

O łącznej punktacji Polski poinformujemy jutro, gdy ukaże się recenzja irlandzkiego wpisu „Doomsday Blue” autorstwa Bambi Tucka.

W naszej codziennej ankiecie litewski wpis „Luktelk” otrzymał od naszych czytelników łącznie 136 punktów. Poniżej aktualne wyniki półfinału 1:

zaszeregowanie Kraj Suma punktów krytycy Czytelnicy
1 Litwa 249 113 136

READ  Jonah Mucha dołącza do Polski 2050 Szymon Hołownia. System operacyjny Civic był niesamowity

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *