Lubuski. Szukaj zaginionych chłopców. Na brzegu znaleziono pot jednego z nich

Poszukiwania ostatnich dwóch chłopców zostały wznowione we wtorek Pewnego razu Znaleziono poniedziałek w pobliżu Letno (prowincja) LubaskiGilona Cora Boviat). W rozmowie z policją w Gilona Cora McCormack Stanislavska Wnętrze Ogłosił to Psy obserwacyjne ścigały chłopców w pobliżu brzegu Odry. – Pod uwagę brane są różne hipotezy, np. Mogą zgubić się w lesie, uciec z domu lub mieć pecha Wypadek – Mogą wpaść do wody – nalegała.

Jak odkrył Polsat NewsNa brzegu rzeki znaleziono pot jednego z chłopców.

Lubuski. Poszukiwania zaginionego Filipa i Marka trwają. Porwanie jest zabronione

Opisy pożądanych chłopców

Philip Passivich, 13 lat, ma 164 cm wzrostu i waży 60 kilogramów. Chłopiec ma krótkie blond włosy, niebieskie oczy i prosty nos. Brak specjalnych funkcji. W dniu zaginięcia miał na sobie pomarańczowe szorty z napisem, dres z czerwonym zamkiem na lewej nodze w okolicach kolana i czarne trampki Reebok.

15-letni Marek Gavrizak ma 167 cm wzrostu i waży 60 kilogramów. Ma ciemnoblond obcięte włosy, niebieskie oczy i prosty nos. Brak specjalnych funkcji. W dniu zaginięcia miał na sobie granatową bluzę bez kaptura (przód bluzy przedstawia amerykańską flagę), czarne spodnie dresowe i szare trenery puma. Nosił również czapkę z chemią.

Policja Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszony jest o kontakt z najbliższym komisariatem policji pod numerami alarmowymi 112 lub 47 795 64 11 i 47 795 24 11.

Obejrzyj wideo
Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ukochana osoba?

READ  Polski sąd odrzuca apelację PKN przeciwko przejęciu przez Orlan Polska Press

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *