Lubuski. Szukaj zaginionych chłopców. Na brzegu znaleziono pot jednego z nich

Poszukiwania ostatnich dwóch chłopców zostały wznowione we wtorek Pewnego razu Znaleziono poniedziałek w pobliżu Letno (prowincja) LubaskiGilona Cora Boviat). W rozmowie z policją w Gilona Cora McCormack Stanislavska Wnętrze Ogłosił to Psy obserwacyjne ścigały chłopców w pobliżu brzegu Odry. – Pod uwagę brane są różne hipotezy, np. Mogą zgubić się w lesie, uciec z domu lub mieć pecha Wypadek – Mogą wpaść do wody – nalegała.

Jak odkrył Polsat NewsNa brzegu rzeki znaleziono pot jednego z chłopców.

Lubuski. Poszukiwania zaginionego Filipa i Marka trwają. Porwanie jest zabronione

Opisy pożądanych chłopców

Philip Passivich, 13 lat, ma 164 cm wzrostu i waży 60 kilogramów. Chłopiec ma krótkie blond włosy, niebieskie oczy i prosty nos. Brak specjalnych funkcji. W dniu zaginięcia miał na sobie pomarańczowe szorty z napisem, dres z czerwonym zamkiem na lewej nodze w okolicach kolana i czarne trampki Reebok.

15-letni Marek Gavrizak ma 167 cm wzrostu i waży 60 kilogramów. Ma ciemnoblond obcięte włosy, niebieskie oczy i prosty nos. Brak specjalnych funkcji. W dniu zaginięcia miał na sobie granatową bluzę bez kaptura (przód bluzy przedstawia amerykańską flagę), czarne spodnie dresowe i szare trenery puma. Nosił również czapkę z chemią.

Policja Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszony jest o kontakt z najbliższym komisariatem policji pod numerami alarmowymi 112 lub 47 795 64 11 i 47 795 24 11.

Obejrzyj wideo
Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ukochana osoba?

READ  F-21 Boramae, „Flamboyant” koreański myśliwiec Malezja patrzy na Europę po tym, jak FA-50 smakuje sukces w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *