Los Angeles Dodgers pozyskali slugera Teoscara Hernandeza w ramach rocznego kontraktu

Los Angeles Dodgers pozyskali slugera Teoscara Hernandeza w ramach rocznego kontraktu

the Według Jeffa Passana z ESPN, Los Angeles Dodgers podpisali roczny kontrakt z bramkarzem Teoscarem Hernandezem za 23,5 miliona dolarów.

Hernandez (31 l.) w zeszłym sezonie osiągnął wynik 0,258 z 26 home runami i 93 RBI w Seattle Mariners, co było jego pierwszym osiągnięciem w drużynie.

Mariners nabyli praworęczny kij energetyczny w ramach wymiany z Toronto Blue Jays po sezonie 2021 w zamian za pakiet obejmujący praworęcznego zastępcę Erika Swansona.

Hernandez dołącza do swojego czwartego zespołu w dziewiątym sezonie MLB — zadebiutował w Houston Astros w 2016 roku, po czym został sprzedany do Blue Jays, gdzie spędził sześć lat.

W zeszłym roku zwykle gorący i zimny Hernandez miał trudności z utrzymaniem spójności w składzie Mariners: zakończył dwa miesiące ze średnią odbijania powyżej 0,300 i trzy miesiące ze średnią odbijania poniżej 0,230.

Jednak skorzysta na zmianie scenerii — w 79 home runach w T-Mobile Park w zeszłym roku Hernandez osiągnął zaledwie 0,217 przy 16 spacerach i 107 strikeoutach.

W 811 meczach MLB mieszkaniec Cotoy na Dominikanie osiągnął wynik 0,258, uzyskując 159 HR i 473 RBI. Zdobył nagrody Silver Slugger Player Awards po sezonach 2020 i 2021 w drużynie Blue Jays.

READ  Frances Ngannou reaguje na „imponujące” zwycięstwo Cyrila Jane nad Derekiem Lewisem na UFC 265

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *