„Kojoty były dziś lepszą drużyną… Joseph Wall był różnicą w meczu”.

„Kojoty były dziś lepszą drużyną… Joseph Wall był różnicą w meczu”.
Sheldon Keefe, Toronto Maple Leafs po meczu

Sheldon Keefe przemawiał do mediów po tym, jak zwycięstwo Maple Leafs 4:2 nad Arizona Coyotes poprawiło bilans drużyny do 34-17-8.


O Mitchu Marnerze, który przejmuje prawą pozycję obronną:

To miłe. Przede wszystkim jego chęć zrobienia tego i jego zdolność do wyjścia na boisko i zrobienia tego… Myślę, że dał nam wiele w drugiej połowie, kiedy wyszedł, jeśli chodzi o umiejętność podawania i utrzymywania gry przy życiu , spraw, abyśmy poruszali się trochę ofensywnie, abyśmy spędzili trochę czasu w strefie ataku.

to było dobre. Potrzebowaliśmy go. Dziś rano rozmawialiśmy o problemach w obronie. Tam utknęło trochę mocniej. Dobrze, że Mitch mógł wziąć w tym udział.

W trzeciej kwarcie chłopaki potrafili utrzymać się na boisku i znaleźć sobie drogę do przodu.

O tym, czy Marner zgłosił się na ochotnika do zagrania w D, czy też został poproszony o zagranie w tę grę:

Mitch robił to już wcześniej, to pierwsza rzecz. Jeśli pamiętasz, przeszedł kilka testów w zeszłym sezonie przedsezonowym. Pomyśleliśmy, że możemy go wykorzystać, jego prawy strzał i jego zdolności ofensywne, aby pomóc nam w prowadzeniu ataku i grze na pozycji O. Trochę z tym eksperymentowaliśmy i w pewnym sensie udało nam się od tego uciec.

To było miłe przypomnienie tego, przez co tu przeszliśmy. Robił to już wcześniej. Nie pamiętam kiedy ostatni raz; Zrobił to w podobnej sytuacji z rannym mężczyzną. Pokazuje, co może tam zrobić.

Miło i dobrze jest, gdy krążek znajduje się po ofensywnej stronie czerwonej linii. Trudniej jest, gdy musisz bronić pośpiechu i grać w strefie D i tego typu rzeczach. Nie musiał wiele robić, kiedy go tam wykorzystywaliśmy.

Jeśli chodzi o jego przygotowanie, uważam, że jest najlepszym kandydatem. Przez całe życie zarządzał grami o władzę z najwyższej półki. Czuje się komfortowo będąc ostatnim zawodnikiem, który wraca, mając krążek i będąc tym, który go rozbija.

To specjalna umiejętność. Niewielu napastników to ma. Możesz mieć jednych z najbardziej utalentowanych graczy na świecie, ale bycie ostatnim, który powraca, to inna sprawa. To specjalna umiejętność, którą obrońcy rozwijają z biegiem czasu, aby zachować spokój w takich sytuacjach.

Mitch to ma. Dlatego z tym idziesz. Dzięki swojej przenikliwości w defensywie i umiejętnościom obrony jest naturalnym kandydatem.

Ma to wszystko, ale jeśli tego nie zaakceptuje, nic się nie ułoży. Cieszę się, że przyszedł i wykonał swoją pracę.

W rozmowie na ławce rezerwowych z Mikiem van Rijnem, kiedy w obronie potrzebny jest napastnik:

To była bardzo krótka rozmowa. Szczerze mówiąc, Mitch brał udział w rozmowie dotyczącej dzisiejszego wieczoru grania w obronie przez cały mecz, ponieważ rozmawialiśmy o potrzebie odpowiedniego obrońcy. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu rozmawialiśmy o tym i rozważaliśmy wykorzystanie go dzisiaj w obronie.

Kiedy straciliśmy Gio, było to naprawdę sprawiedliwe [Van Ryn] I nawiązałem kontakt wzrokowy, że go wykorzystamy. Tam było naprawdę szybko.

To była tylko kwestia zarządzania tym, jak czuli się gracze, co działo się w grze i kiedy przypadały limity czasu. To było naprawdę dla drugiej tercji.

Czuliśmy, że w trzeciej kwarcie chcieliśmy go trochę wykorzystać na początku tej tercji, aby kontrolować chłopaków na początku, myśląc, że musimy zaoszczędzić trochę ich energii na koniec.

Po podaniu Marnera oddzielonym od bramki Matthew Knissa:

READ  Morgan Rielly mówi o odwołaniu wzajemnym i zawieszeniu – Sportsnet.ca

Wymagało to dużo przetwarzania w krótkim czasie, jeśli chodzi o odstępy, czas i podjęcie decyzji, czy uda się oddać dobre ujęcie.

Mitch zanotował kilka świetnych końcówek w tym sezonie i kilka świetnych ruchów pod koniec. Ma przytomność umysłu, aby zdać sobie sprawę, że niekoniecznie może wyjść z ruchu, którego chce w tym momencie i być w stanie zrozumieć, że nadchodzi synagoga.

Kolana miały świadomość, że nie tylko muszą iść spać z powodu tej sytuacji, ale także zachować czujność i mieć to już za sobą. to było dobre.

O swoim 200. zwycięstwie za ławką:

Powiedziałeś mi to, zanim tu przyszedłem. Nie byłem tego świadomy. To dzięki wielkiemu szczęściu, jakie mam w trenowaniu dobrego zespołu. Jest obecny w tej rozmowie. Trenujesz dobre drużyny z dobrymi zawodnikami. Mam wielkie szczęście.

To jest zabawne. Za każdym razem, gdy widzę coś takiego… Rozmawialiśmy już o tym wcześniej i zastanawialiśmy się, czy mam zamiar podzielić sezon na części. Uważam, że powinniśmy wygrywać każdy mecz. Jeśli pokażesz mi 200 zwycięstw lub rekord, spojrzę na straty i straty po dogrywce. Te rzeczy doprowadzają mnie do szału.

Tak to właśnie wygląda. Nie jesteś zbyt skupiony na tych wszystkich rzeczach.

O tym, czy Joseph Wall będzie kontynuował pracę tam, gdzie przerwał przed kontuzją:

Tak, był wybitny. To on zrobił różnicę w dzisiejszym meczu. Oczywiście nie zagraliśmy dzisiaj świetnie. Joe był doskonały.

Wspaniale było go mieć z powrotem. Wspaniale było dla niego przetrwać taki mecz, w którym liczba strzałów nie była tak duża – drużyna z Arizony nie strzela piłką zbyt często, ale kiedy już ją strzela, zwykle jest całkiem niezła szansa na zdobycie bramki. Robią dużo zagrań. To bardzo wykwalifikowany zespół, który zapewnia poruszanie się po całym obszarze.

Uważam, że wyglądał na naprawdę silnego i wysportowanego. Ze wszystkich rzeczy, z których go znamy, taki był dzisiejszego wieczoru, co wspaniale jest widzieć.

Jeśli chodzi o pracę, którą Andre Tourigny wykonał za ławką Coyotes w niesprzyjających okolicznościach:

READ  Indie vs Anglia: jednorazowy test kobiet, dzień 1 – na żywo | Reprezentacja Anglii w krykiecie kobiet

To pokazuje jego relacje z mężczyznami. Uważam, że ich zespół był dzisiaj lepszy. Grali naprawdę dobrze.

Jeśli się nie mylę, to już sześć meczów z rzędu, w których pokonali swojego przeciwnika. Mają mnóstwo umiejętności. Grają dobrze. Mimo tego, przez co przechodzą, nadal wydają się tryskać dobrą energią.

To jego zasługa. Graliśmy z nimi w zeszłym roku i było to samo. Zespół był gotowy i przygotowany. Jest dobrym trenerem.

Latem rozmawialiśmy o tym, że Kerfoot pojawi się dla nich na scenie. Jest dobrym trenerem. Są w trudnej sytuacji, ale myślę, że zagrali dzisiaj dobry mecz. Wspaniale jest znowu widzieć Curve'a i w ogóle, ale żałuję, że nie daliśmy mu prezentu.

Wygląda na to, że ich zespół będzie się przy nim trzymał.

O walce Ryana Reevesa pod koniec pierwszej połowy:

Uwielbiałem walczyć. Kochałem ducha. Uwielbiałem tę energię. To było coś, co pobudziło tłum. Początek był dość spokojny i powolny. Minęło trochę czasu, zanim zaczęły pojawiać się strzały i okazje dla obu drużyn.

To wspaniale, że Reavo to osiągnęło, ale ostatnio Reavo zagrał dla nas naprawdę dobry hokej. Wspaniale było to zobaczyć. On jeździ na łyżwach na innym poziomie. Wykonuje zagrania i przesuwa krążek. Robi wszystko, czego od niego wymagamy.

Dziś wieczorem zaprosiła go, aby pokazał jej drugą stronę. Jestem podekscytowany, że wstał i zrobił to, czego od niego oczekiwaliśmy w trakcie swojej kariery.

O sprawie Marka Giordano:

Nie mam aktualizacji. Właśnie powiedziano mi, że nie będzie mógł wrócić dziś wieczorem. To uraz głowy. Nie wiem, w jakim zakresie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *