Już wkrótce może zostać ujawniony dodatek Starfield Shattered Space

Już wkrótce może zostać ujawniony dodatek Starfield Shattered Space

Od premiery Starfield we wrześniu 2023 roku liczba graczy stale spada. Na platformach takich jak Steam Starfield jest teraz na równi (lub spadł poniżej) z takimi grami jak Fallout 4 i Skyrim. W większości fani kosmicznego RPG firmy Bethesda z niecierpliwością czekają na wieści o pierwszym dużym rozszerzeniu do gry, Shattered Space.

Ci, którzy zakupili „wyższe edycje” Starfield, mają już dostęp do Shattered Space, którego nazwa została nadana przed premierą Starfield. Jednak minęło prawie siedem miesięcy od premiery Starfield i nikt nie jest mądrzejszy w sprawie Shattered Space.

Być może to się wkrótce zmieni.


Możemy mieć nadzieję

To mała sugestia, ale jednak sugestia. Niedawno za pośrednictwem SteamDB odkryto, że menu Starfield na platformie zostało zaktualizowane i wyświetla „nieznaną aplikację”. W sekcji DLC gry. Jest to nowy dodatek do meta gry – nie wiadomo jednak, czego ta zmiana dotyczy.

Aby spojrzeć na to z innej perspektywy, przejdź do tej samej sekcji W SteamDB dla Fallouta 4 Ujawnia listę zawartości gry do pobrania, w tym Nuka-World i Vault-Tec Workshop.

Może to wskazywać, że już niedługo nadejdzie coś, na co Bethesda Game Studios się przygotowuje, ale na razie chce o tym milczeć.

SteamDB jest skarbnicą takich historii, ponieważ nieodłączna przejrzystość platformy sprawia, że ​​nie da się niczego ukryć. To pierwsza oznaka, że ​​do Starfield trafi coś „dodatkowego”, ale nie możemy stwierdzić, czy jest to Shattered Space, czy mniejszy, mniej znaczący fragment DLC.

W nadchodzących miesiącach Bethesda udostępni modderom zestaw Creation Kit i (w pewnym momencie) wprowadzi pierwsze duże rozszerzenie do nieco jałowego krajobrazu największej gry, jaką kiedykolwiek stworzyli. Niektórzy twierdzą, że to za mało i za późno, ale z pewnością przywróci znaczną liczbę graczy do gry coś Uwolnij go.

READ  Przerażające lub urocze: NASA dzieli się wizerunkiem „uśmiechniętego słońca”

Aby uzyskać więcej informacji na temat gier Insider Gaming, zapoznaj się z wiadomością, że policja stanu Illinois skierowała ogłoszenie o pracę do nastolatków grających w gry

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *