Lorde dokucza nowemu zdjęciu na okładce singla „Solar” na stronie internetowej

Lorde dokucza nowemu zdjęciu na okładce singla „Solar” na stronie internetowej

Nagle jesteśmy aktywni.
Zdjęcie: Eduardo Verdugo / AP / Shutterstock

Być może słyszałeś Olivia Rodrigo KwasMoże ktoś jej powiedział Zarezerwowałem w Primavera Sound 2022A może masz już tego dość Antarktyda A Krążki cebuloweAle jedno jest teraz pewne: Nowy Pan jest bliski. Nowozelandzka gwiazda muzyki pop zaktualizowany jej strona internetowa 7 czerwca wydaje się potwierdzać swój długo szanowany nowy singiel „Solar Energy” zdjęciem na okładkę, na którym spaceruje po plaży (i uh, pokazuje swoje brzoskwinie). „Przybycie w 2021 r.… cierpliwość jest niezbędna”, mówi po prostu strona, skłaniając fanów do zapisania się na listę e-mailową piosenkarza i autora piosenek.

Od uwolnienia Pana minęło 1452 dni, czyli cztery lata nieśmiało jej drugi album, melodramat, intymny zapis dojrzewania Znalazłem jej powiązanie z Jacques Antonoff, mózg muzyki pop do Wysoko cenione wyniki. W maju 2020 r. Lorde powiedziała fanom w e-mailu, że zaczęła nagrywać nową muzykę A we współpracy z Antonowem w grudniu 2019 r. Krótko po śmierci jej psa, Pearl. W tym czasie Lorde mówiła o pragnieniu fanów nowej muzyki, pisząc: „Gdy się starzeję, zdaję sobie sprawę, że jest coś do powiedzenia dla przyjemnego uczucia oczekiwania, aż coś wysokiej jakości będzie dostępne dla ciebie” – sentyment do wiadomości jej strona internetowa wydaje się rezonować. Malay, producent, który pracował w Frank Ocean pomarańczowy kanał A Blond I mieć włączone kredyty melodramat Utwory „Trzeźwy”, „Luwr” i „Supercut” Powiedzieć Echo magazynu w lipcu 2020 roku, że pracował również nad nowym albumem Lorde. Porównując Lorde do Oceana, Malay powiedział: „Ma szaloną wizję i wcale nie idzie na kompromis”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *