Nagroda za Gigantycznego Mściciela za Toma Hollanda została kiedyś przez pomyłkę wysłana do Toma Hollandera

Nagroda za Gigantycznego Mściciela za Toma Hollanda została kiedyś przez pomyłkę wysłana do Toma Hollandera

the Gildia Aktorów Ekranowych Z oczywistych powodów uniemożliwia dwóm aktorom powoływanie się na to samo nazwisko; Dlatego na przykład Emily Stone znamy jako… cokolwiek zakazać. Aktorzy o bardzo podobnych nazwiskach nie mają tego problemu – chociaż doświadczony aktor Tom Hollander ujawnił, że może to nadal prowadzić do zamieszania.

Hollander – ma na swoim koncie wiele osiągnięć Człowiek króla, Pudełko dla ptaków, artystyczna rapsodia, Najbardziej poszukiwane lalki, Hanna, piraci z Karaibów: skrzynia umarlaka, duma i uprzedzenie, kierownik nocy w Goford Park, I Biały lotos– Następnym razem pojawi się w serialu FX Ryana Murphy'ego Feud: Cabot kontra ŁabędzieW którym gra Trumana Capote'a. Ale pomimo wszystkich pochwał i rozgłosu Hollandera, nie jest on tak sławny jak pewien młody aktor czy inny Brytyjczyk o bardzo podobnym nazwisku: Spider-Man z Marvel Cinematic Universe, Tom Holland.

Doprowadziło to do zabawnego zamieszania między nimi, przynajmniej na papierze. „W niewidocznych kontekstach cały czas go źle rozumiem” – powiedział Hollander. NA Późna noc z Sethem Meyersem w tym tygodniuSarkastycznie opowiada, jak przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i znajomi byli rozczarowani, gdy zdali sobie sprawę, że nie spotykają się z Holandią, ale z Holandią.każdy. Ale jeden przypadek wyróżnia się szczególnie: wygląda na to, że Hollander przez pomyłkę wysłał Holandii ogromną nagrodę Mściciele Sukces kasowy filmu w czasie, gdy para współpracowała z tą samą agencją. W rozmowie z Myersem Hollander żartobliwie nawiązał do „okropnego momentu”, w którym zdał sobie sprawę z błędu księgowego. „Dostałem e-mail od agencji, który brzmiał: „Kupon napiwkowy: Twój pierwszy bonus w kasie”. Mściciele„I pomyślałem: «Wydaje mi się, że nie istnieję»” – powiedział Hollander Mściciele„.

READ  Kenneth Tsang, weteran, zmarł w hotelu Covid, który został poddany kwarantannie w Hongkongu | Hongkong

Kiedy Hollander zobaczył samą nagrodę, zrozumiał, jaka jest prawda ogromny było źle. „To była niesamowita suma pieniędzy. To nie była jego pensja, to była jego pierwsza premia kasowa. Nie cała kasa, Po pierwsze Jeden. To była większa suma, niż kiedykolwiek zapłaciłem, to była siedmiocyfrowa suma… i miała 20 lat czy coś” – zaśmiał się. „Ale to show-biznes!”

Poniżej możesz obejrzeć cały wywiad z zachwycającym Hollanderem.

Tom Hollander przez pomyłkę otrzymał pensję Toma Hollanda za Marvel’s Avengers


Chcesz więcej wiadomości o i9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiać, Gwiezdne WojnyI Gwiezdny Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *