Lizzo ogłasza tajemnicze oświadczenie po występie związanym ze zbiórką pieniędzy dla Bidena

Lizzo ogłasza tajemnicze oświadczenie po występie związanym ze zbiórką pieniędzy dla Bidena

Lizzo W mediach społecznościowych ogłosiła, że ​​„odeszła” dzień po występie na koncercie Zbiórka pieniędzy na rekordy Dla prezydenta Joe BidenaJego kampania reelekcyjna.

Piosenkarka, w piątkowym poście na InstagramieNapisała, że ​​jest zmęczona znoszeniem „przeciągania przez każdą osobę w moim życiu i Internecie”.

„Chcę tylko tworzyć muzykę, uszczęśliwiać ludzi i pomagać światu stać się choć trochę lepszym, niż go zastałam” – napisała Lizzo.

„Ale zaczynam czuć, że świat mnie nie chce. Zawsze jestem przeciwny kłamstwom, które mówią o mnie ze względu na mój wpływ i moje opinie… Za każdym razem jestem obiektem żartów, ponieważ mojego wyglądu… Moja osobowość jest wyróżniana przez ludzi, którzy mnie nie znają i nie szanują mojego imienia.Nie pisałem się na to gówno – odszedłem.

Nie jest jasne, do czego Lizzo miał na myśli w tajemniczym poście.

Piosenkarzowi grożą oskarżenia o molestowanie seksualne W pozwie Zapewnione przez jej byłych tancerzy, ma Poprzednio zniknęło Oderwałam się od mediów społecznościowych i otworzyłam się Prawie opuścił przemysł muzyczny w przeszłości.

Oświadczenie Lizzo następuje po czwartkowym koncercie w Nowym Jorku, gdzie była byłym prezydentem Baracka Obamypoprzedni prezydent Bill Clinton Kilku artystów wyszło na scenę, aby pomóc zebrać dla Bidena rekordową kwotę ponad 26 milionów dolarów.

Ron Zambrano, prawnik tancerzy, który w zeszłym roku złożył pozew przeciwko piosenkarce, powiedział: Powiedział NewsNation„To wstyd, że Lizzo została wybrana na główną gwiazdę takiego wydarzenia pośród tak skandalicznych zarzutów”.

Dodał: „Bez wchodzenia w politykę nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego ktokolwiek miałby chcieć, aby Lizzo w jakikolwiek sposób ją reprezentowała, biorąc pod uwagę jej naganne zachowanie. To po prostu okropny wygląd”.

Piosenkarz „About the Damn Time”. maodrzucić Zarzuty stawiane jej w procesie.

READ  Scorsese ma pewne zastrzeżenia do kina

W zeszłym miesiącu sędzia odrzucił tę decyzję Próba oddalenia sprawyMimo, że Wytłaczanie niektórych części Z pozwu.

Powiązany…

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *