Lista wzmocnień i osłabień „Helldivers 2” w najnowszej aktualizacji

Lista wzmocnień i osłabień „Helldivers 2” w najnowszej aktualizacji

Helldivers 2 będzie podlegać ciągłym zmianom jako żywa gra, zawsze starająca się zachować równowagę, co jest wiecznym tańcem każdego takiego tytułu. W związku z tym przeszedł teraz przyzwoicie duże podanie „Drobna korekta” 01 000 100co jest właściwie dość ważne dla meta.

Poprawiono niektóre rzeczy, w tym wiele nieużywanych broni i sztuczek. Niektóre rzeczy zostały osłabione, na przykład niektóre ulubione elementy fanów, a nawet całe typy zadań. Oto jak wszystko zmieniło się od wczoraj:

Redukcja energii:

  • Eliminuj zadania – wymagają więcej zabójstw, wrogowie pojawiają się częściej i będą teraz trwać dwa razy dłużej, aby zapobiec nadmiernemu rolnictwu, jak widzieliśmy wcześniej.
  • Crusher — zmniejszono pojemność magazynka z 16 do 13 i zwiększono odrzut z 30 do 55.
  • Railgun – zmniejszona penetracja pancerza w trybie awaryjnym i zmniejszone obrażenia zadawane silnym częściom wroga.
  • Plecak z Tarczą Energetyczną – Większe opóźnienie przed ponownym naładowaniem

Hobby:

  • Miotacz Płomieni – Zwiększa DPS o 50%.
  • Działo laserowe – zwiększa obrażenia zadawane silniejszym częściom wroga i zapewnia mu większą penetrację pancerza. Ma także „lepszą ergonomię”.
  • Punisher – Zwiększono pojemność amunicji z 40 do 60, zwiększoną siłę zamachu i obrażenia na pocisk z 40 do 45.
  • Breaker Spray and Pray — zwiększono penetrację pancerza, szybkostrzelność z 300 do 330, liczbę śrutów z 12 do 16 na strzał, zmniejszono rozmiar magazynka z 32 do 26.
  • Pociski orbitalne kal. 380 mm i 120 mm: zwiększony czas bombardowania i zmniejszony rozrzut.

Premia: Zagrożenia planetarne, takie jak deszcz meteorytów, ogniste tornada itp., mają teraz szansę pojawić się losowo w misjach. Oto jak to wygląda:

Jest sporo graczy, którzy nie lubią osłabień, które pojawiły się w ich ulubionych zestawach, ale nie jestem pewien, czy kiedykolwiek w historii widziałem łatkę osłabiającą, która uszczęśliwiłaby całą bazę graczy. Filozofia „nie zwiększaj siły, po prostu zmniejsz siłę” nigdy nie działa, jakbyś po prostu próbował zwiększyć siłę Wszystko Aby na przykład dopasować OG Railgun, po prostu na siłę wkradasz się do gry, co ostatecznie pogarsza wrażenia wszystkich graczy. W tym przypadku kompromis z trybem niezabezpieczonym wydaje się ogólnie dobrą zmianą. A coś w rodzaju osłabienia Breakera nie jest sobie równe Który To ogromny sukces, jeśli zastosujesz go w praktyce.

READ  Mówi się, że Pixel Watch Google zawiera stary chipset

Będzie to pierwsza z wielu poprawek balansujących dla Helldivers 2, ponieważ stara się ona żyć długo i zdrowo, co wydaje się być na dobrej drodze, biorąc pod uwagę, jak dobrze utrzymała bazę graczy od czasu premiery. Gracze będą musieli po prostu dać sobie radę z ciosami, ale jasne jest, że Arrowhead weźmie pod uwagę pewną ilość opinii.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohater Zabójca I Trylogia Ziemi

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *