Plotka o Vivo X100 Pro Plus: peryskopowy teleobiektyw 200 MP z 10-krotnym zoomem optycznym i 200-krotnym zoomem cyfrowym

Plotka o Vivo X100 Pro Plus: peryskopowy teleobiektyw 200 MP z 10-krotnym zoomem optycznym i 200-krotnym zoomem cyfrowym
Testowany obecnie prototyp ma 4,3-krotny zoom optyczny i ogniskową 100 mm dzięki sensorowi 1/1,5 cala. Oczekuje się, że Vivo X100 Pro Plus będzie wyposażony w wyświetlacz 2K z potężnym procesorem Snapdragon 8 Gen 3 pod maską. Czujnik odcisków palców pod wyświetlaczem będzie wykorzystywać technologię ultradźwiękową, dzięki czemu dane biometryczne będą szybsze i dokładniejsze.

Tylny aparat będzie oparty na 50-megapikselowym aparacie głównym wspieranym przez „jednocalową” matrycę Sony LYT-900. Vivo X100 Pro Plus nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, w przeciwieństwie do Vivo X100 i X100 Pro. Oba modele są zasilane przez procesor aplikacyjny MediaTek Dimensity 9300, który ma konfigurację czterech rdzeni procesora Prime Core Cortex-X4 i czterech rdzeni procesora Cortex-A720 Performance.

Bez energooszczędnych rdzeni procesora, takich jak Cortex-A520, istniały pewne obawy, że w Dimenity 9300 wystąpią problemy termiczne. W przypadku Vivo X100 Pro Plus nie powinno to stanowić żadnego problemu, który – jak już wskazaliśmy – powinien być zasilany przez Snapdragon 8 3. generacji Plasterki. Inny raport mówi, że podstawowy model Vivo X100 Pro Plus będzie miał 12 GB pamięci RAM oprócz 512 GB natywnej pamięci.
Vivo to jedna z kilku marek smartfonów należących do chińskiej firmy BBK Electronics. Inne marki należące do firmy to: Oppo, OnePlus, Realme i iQOO. Vivo ma nadzieję pozycjonować X100 Pro Plus jako urządzenie zmieniające reguły gry, które na nowo zdefiniuje możliwości takiego urządzenia, jeśli chodzi o wydajność i fotografię mobilną.
READ  Podobno Spotify testuje galerie NFT na profilach muzyków

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *