Książę William zabiera głos po tym, jak u króla Karola III zdiagnozowano raka

Książę William zabiera głos po tym, jak u króla Karola III zdiagnozowano raka

rodzina królewska

Książę William jest wdzięczny za wsparcie, jakie on i jego rodzina otrzymali po zdiagnozowaniu raka u jego ojca, króla Karola III, i operacji brzucha jego żony Kate Middleton.

„Chciałbym skorzystać z okazji, aby podziękować wam również za miłe wyrazy wsparcia dla Catherine i moich rodziców, zwłaszcza w ostatnich dniach. To wiele dla nas wszystkich znaczy” – powiedział w środę podczas uroczystej gali z okazji Organizacja charytatywna London Air Ambulance Charity. Film został udostępniony na platformie X.

41-letni książę Walii zażartował: „Można śmiało powiedzieć, że ostatnie kilka tygodni było w dużej mierze skupione na sprawach medycznych, więc pomyślałem, że przylecę na misję karetką powietrzną, aby uciec od tego wszystkiego”.

Krótkie komentarze Williamsa pojawiają się dwa dni po tym, jak Pałac Buckingham publicznie podzielił się wiadomością o chorobie Charlesa, którą ujawniono po operacji powiększenia prostaty.

Książę William powiedział, że jest wdzięczny za wsparcie, jakie on i jego rodzina otrzymali po zdiagnozowaniu raka u jego ojca, króla Karola III, i operacji brzucha jego żony Kate Middleton. Obrazy Getty’ego
„Chciałbym skorzystać z okazji, aby podziękować również za miłe wyrazy wsparcia dla Catherine i moich rodziców, zwłaszcza w ostatnich dniach. Są one dla nas wszystkich bardzo ważne” – powiedział w środę podczas gali zorganizowanej przez Air Organizacja charytatywna Pogotowie Ratunkowe w Londynie. AP

„Podczas niedawnej operacji króla w szpitalu z powodu łagodnego rozrostu prostaty zgłoszono osobną kwestię niepokojącą. Późniejsze badania diagnostyczne wykazały odmianę raka”. Ogłoszono to w X Poniedziałek.

„Dzisiaj Jego Królewska Mość rozpoczął harmonogram regularnych zabiegów, na który lekarze zalecili mu odroczenie obowiązków publicznych. Przez cały ten okres Jego Królewska Mość będzie w dalszym ciągu normalnie zajmować się sprawami państwowymi i urzędowymi.

W oświadczeniu wskazano, że brytyjski monarcha jest „wdzięczny swojemu zespołowi medycznemu za szybką interwencję, która była możliwa dzięki zabiegowi, któremu niedawno przeszedł w szpitalu”.

Krótkie komentarze Williamsa pojawiają się dwa dni po tym, jak Pałac Buckingham publicznie podzielił się wiadomością o chorobie Charlesa, którą ujawniono po operacji powiększenia prostaty. Obrazy Getty’ego

„Jest całkowicie pozytywnie nastawiony do swojego leczenia i nie może się doczekać jak najszybszego powrotu do pełnej służby publicznej”.

Pałac nie ujawnił, na jakiego raka cierpiał Karol (75 l.).

Jednak Daily Mail podał, że rokowania u niego były „dobre”, a nowotwór wykryto „bardzo wcześnie”.

READ  Podobno tysiące Rosjan powróciło do baz po ćwiczeniach w pobliżu granicy z Ukrainą
Książę Harry, najmłodszy syn Karola, natychmiast poleciał z Los Angeles do Wielkiej Brytanii, gdy usłyszał wiadomość o swoim ojcu. Paul/AFP za pośrednictwem Getty Images

Wkrótce po tym, jak pojawiły się wieści o diagnozie Karola, jego syn, książę Harry, z którym był w separacji, udał się do Wielkiej Brytanii, aby odwiedzić rodzinę królewską – bez żony Meghan Markle.


Więcej relacji z rodziny królewskiej do obejrzenia:


Książę Sussex, którego stosunki z ojcem są napięte od czasu ustąpienia z obowiązków królewskich w 2020 r., widziano, jak w poniedziałek zmierzał do prywatnego terminalu na lotnisku w Los Angeles, a następnego dnia lądował na londyńskim lotnisku Heathrow.

Stronie Szóstej powiedziano, że tego popołudnia 39-letni Harry złożył „szybką wizytę” w Clarence House, aby spotkać się z Charlesem.

Tymczasem Middleton został wypisany ze szpitala 29 stycznia, prawie dwa tygodnie po operacji jamy brzusznej. AP
Według doniesień matka trójki dzieci pracuje w łóżku. Getty Images Pałacu Buckingham

Chociaż założyciel Invictus Games przebywał w mieście tylko przez 25 godzin, źródła podają Page Six, że jest zdeterminowany naprawić swoje relacje z ojcem.

Tymczasem 42-letni Middleton został wypisany ze szpitala 29 stycznia, prawie dwa tygodnie po operacji jamy brzusznej.

Według doniesień matka trójki dzieci wróciła do pracy w łóżku i już przed powrotem „planuje spotkania i rozmawia ze swoim zespołem”.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/02/07/royal-family/prince-william-speaks-out-following-king-charles-iiis-cancer-diagnosis/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *