Książę Kate i książę William obchodzili dziesiątą rocznicę ślubu. Opublikowali niezwykłe zdjęcia. Bądźcie dla siebie bardzo serdeczni

Księżniczka Kate ja książę William W dniu 29 kwietnia 2011 roku pobrali się. To jedno z największych wydarzeń medialnych. W Polsce 3,5 mln widzów siedziało przed telewizorami, oglądając transmisję z Wielkiej Brytanii. W tym czasie para miała troje dzieci: księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Teraz obchodzą dziesiątą rocznicę powstania. W naszym kraju nazywana jest cyną lub aluminium.

Obejrzyj wideo
Mieli też kryzysy

Księżniczka Kate i książę William świętują dziesiątą rocznicę ślubu

Kate i William wiedzą, jak ważny jest kontakt z poddanymi. Dlatego tak aktywnie kierują swoimi profilami w mediach społecznościowych, gdzie również publikują dla nich ważne wydarzenia. Niedawno na Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie ich najmłodszego syna, który ma trzy lata.

Książę Louis obchodzi swoje trzecie urodziny. Rodzice udostępnili nowe zdjęcie swojego syna

Teraz mają Księżniczkę Kate i dwa zdjęcia ksi William.

Zrobione w tym tygodniu, tuż przed dziesiątą rocznicą ślubu Księżnej i Księcia – odczyt podpisów jednego z nich.

10 lat – drugi podpis.

Sceny pochodzą z tej samej sesji zdjęciowej. Kate ma na sobie niebieską sukienkę w kwiaty z oddychającego materiału, bardziej lekki makijaż i wosy Ułożone w delikatne fale. William wybrał stylizację w podobnym odcieniu. Stanowić w środku SweterPod spodem nosi koszulę i granatowe spodnie. Całość została wykończona srebrem Zegarek. Małżonkowie uśmiechają się i przytulają radośnie – zgodnie z etykietą należy tego unikać podczas oficjalnego wyjazdu. Ale teraz mogli go kupić.

Internauci są zachwyceni zaskoczeniem, że Księżna i Książę są na nich gotowi. Zostawiają wiele dobrych słów, w których wyrażają swoje kochające uczucia wobec współmałżonka:

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej pary! Dzięki za te niesamowite zdjęcia.

Kochamy Cię.

Gratulujemy kolejnego roku. Dziękuję – lekcje są niesamowite.

Niektórzy piszą również, że są bardzo szczęśliwi, że książę William i księżna Kate zostaną w przyszłości królami i królowymi. Uważają się za najlepszych ludzi na tych stanowiskach.

READ  80. rocznica „Wielkiej Ucieczki” z oznaczonego nazistowskiego niemieckiego obozu jenieckiego w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *