Gąsienice „z bajki”. Ó zdzkie ZOO opublikowało płytę

Bajkowe gąsienice z filmu ogród zoologiczny Z Natychmiast Pobudził entuzjazm internautów. Obraz przedstawiający różne stworzenia bardzo szybko rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych. Pod rekordem zoo było kilka komentarzy. „Widziałem różne gąsienice, ale nigdy nie są niesamowite”, „Są niesamowite, strasznie się je zmienia w motyla”, „Szok, naprawdę przypominają bajkę, ale są urocze „,„ Są piękne, to zabawka. ”- to tylko niektóre z komentarzy.

* Nagrane z fanpage’a fanów Davida Attenborough

Niezwykłe gąsienice Śnieżnych motyli. „Szkoda, że ​​zamieniają się w motyla”

Carnidae to rozległa rodzina motyli licząca około 570 gatunków. Większość z nich żyje w warunkach tropikalnych, ale niektóre mogą znajdować się w wielu strefach klimatycznych, aby przystosować się do trudniejszych warunków. Zanim motyle rozwiną skrzydła (w niektórych przypadkach nawet do 28) Cm) Musi przejść poprzedni etap rozwoju.

Pogoda dla turystyki. W sobotę wieczorem do Polski wkracza wir niskiego ciśnienia

Gąsienice motyli z rodziny pająków mają niezwykły wygląd. Przypominają małe węże. Ich delikatne ciała przypominają gąsienice pokazane w zoo Wiele, Które potrafią nabrać bardzo nietypowych kolorów. Jednak tak nie jest. W warunkach tropikalnych mała gąsienica staje się łatwą zdobyczą dla drapieżników, więc przyjęcie koloru w jej otoczeniu może być bardzo korzystne.

Gąsienice nie tylko nabierają koloru swojego otoczenia, ale także odzwierciedlają zachowanie gadów. Kiedy czują się zagrożone, wystają z głów małe „antenki”, które powinny przypominać język. Wąż. Gąsienice motyli idą jeszcze wyżej Hepomoea classicieMoże zająć wspólne pozycje węży. W takiej sytuacji napastnik może zostawić łatwą zdobycz, zwykle gąsienicę.

Brytyjski radiowóz (zdjęcie)Anglia. W związku z zabójstwem Polaka aresztowano sześć osób

Obejrzyj wideo
Cztery praktyczne wskazówki dla właścicieli zwierząt

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *