Książę Harry i Meghan Markle jedli kolację w restauracji Vij w Vancouver

Książę Harry i Meghan Markle jedli kolację w restauracji Vij w Vancouver

Brytyjska rodzina królewska zderzyła się z kanadyjską rodziną królewską restauracyjną i muzyczną.

Brytyjska rodzina królewska i kanadyjska restauracja (i muzyka!) starły się w tym tygodniu w niezwykle smakowity sposób, gdy goście, książę Harry i jego żona Meghan Markle, jedli kolację w jednej z legendarnych restauracji w Vancouver podczas wizyty pary w mieście.

„Jesteśmy naprawdę zaszczyceni, że książę Harry i Meghan jedli z nami kolację ostatniej nocy w Vij's”. Restauracja Fig na Instagramie w piątek (16 lutego) z podpisem pod zdjęciem gości królewskich z szefem kuchni/właścicielem Vikramem Vijem.

Polecana przez Michelin restauracja Vij's, mieszcząca się od prawie dziesięciu lat we wspaniałej przestrzeni przy Cambie St 3106, to jedna z najbardziej lubianych i trwałych nowoczesnych restauracji indyjskich w mieście.

W tym roku przypada 30-lecie Vij. Fig od dawna uważany jest za jednego z najsłynniejszych szefów kuchni w Kanadzie.

Jednak Harry i Meghan nie jedli kolacji sami. Do rodziny królewskiej dołączyli kanadyjscy członkowie rodziny królewskiej, król Burnaby Michael Bublé i jego żona Luisana Lopilato. Wśród dań, które pojawiły się na stole, znalazły się charakterystyczne dla Vij lizaki jagnięce, jedno z najpopularniejszych dań restauracji.

Znana para królewska przybyła do Vancouver, aby spotkać się z zawodnikami Invictus Games na lokalnym lodowisku do curlingu, rok przed zawodami.

Duet spędził ostatnie dwa dni na obozie treningowym Invictus Games w Whistler. W czwartek Harry wypróbował Skeleton w ośrodku narciarskim Whistler, a potem spędził trochę czasu na rozmowach z niektórymi sportowcami, którzy wezmą udział w przyszłorocznych igrzyskach.

Dzień wcześniej, w Walentynki, Harry i Meghan (książę i księżna Sussex) zostali znalezieni na stokach i w górskiej społeczności, spotykając się z kilkoma sportowcami.

Około dziesięć lat temu Harry założył Igrzyska dla rannych, rannych i chorych członków służby wojskowej oraz weteranów.

Z plikami z magazynu Braden Dupis/Pique Newsmagazine i The Canadian PressWięcej pysznych opowieści wideo o jedzeniu i napojach w Vancouver znajdziesz, śledząc dalej VIA uruchamia niesamowitą aplikację TikTok konto, @forkingawesomevancouver na Instagramie i zapisz się na newsletter Forking Awesome, dostarczany prosto do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy czwartek.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *