Nowe bistro w Surrey to „słodka” przestrzeń dla młodych ludzi, po obu stronach lady

Nowe bistro w Surrey to „słodka” przestrzeń dla młodych ludzi, po obu stronach lady

Mackie's Place przenosi się do lokalizacji przy 104 Avenue, „na tym samym poziomie, co pobliska kawiarnia”

Nowością w North Surrey jest inny rodzaj bistro, w którym młodzi ludzie spotykają się, uczą się umiejętności restauracyjnych i cieszą się darmowym jedzeniem i napojami.

Impreza „Powrót do domu” odbyła się 7 lutego o godz Nowa siedziba Mackie's Place przy 104th Street i 139th Street w Whalleyz charakterystycznym dla organizacji czerwonym dywanem, przystawkami, koktajlami i ciastami.

Według Bobbie Rea McKee, współzałożycielki i dyrektor wykonawczej, utworzenie przestrzeni, przy wsparciu zbiórek funduszy, zajęło dwa lata Miejsce Makiego Społeczne schronisko młodzieżowe.

Wyjaśniła, że ​​bistro zapewnia umiejętności zawodowe, programy zatrudnienia i miejsce spotkań młodych ludzi, którzy mogą borykać się z sytuacjami zagrożenia.

„Wszystko tutaj jest bezpłatne dla młodzieży i prowadzone pod przewodnictwem dorosłych” – powiedział Mackey. Teraz lider.

„Zobaczycie młodych ludzi służących młodym ludziom” – dodała. „Chłopaki przygotowują całe jedzenie, wszystkie prace domowe, sprzątanie, dowożenie autobusów, serwowanie, obsługę systemu POS (punkt sprzedaży). To kompletne bistro prowadzone przez młodzież. Wszystko, co oferujemy w menu, jest przygotowywane od podstaw, aż po sosy, a całą pracę wykonują nasze dzieci. „To. To całkiem miłe”.

Nowa siedziba i bistro Mackie's Place pod adresem 13889 104 Ave. w Surrey podczas imprezy „Homecoming” 7 lutego. (zrzut ekranu wideo/vimeo.com)

Mackey powiedział, że młodzi ludzie uczestniczący w programie Work Skills otrzymują „zachęty” za każdą przepracowaną zmianę za „karty do centrum handlowego Guildford, rzeczy, których dzieci potrzebują lub chcą, minuty na rozmowy telefoniczne, czasem karty spożywcze, bilety autobusowe”. absolwenci, często Są to zazwyczaj młodzi ludzie w wieku od 19 do 24 lat.

Bistro powstało po tym, jak ponad dwa lata temu Mackie's Place musiało w krótkim czasie opuścić swoje miejsce w pobliskim kościele.

W North Surrey „nie jest łatwo znaleźć nowe miejsce, więc dotarcie tutaj było nie lada wyzwaniem i jesteśmy bardzo wdzięczni” – powiedział Mackey.

READ  Sky Sechelt: Czy znasz te księżycowe punkty orientacyjne? Obejrzyj je w kwietniu

„Niesamowite jest to, że przez ostatnie dwa i pół roku mogliśmy zmieniać się i współpracować z różnymi organizacjami w Surrey, a obecnie nie mamy pięciu różnych lokalizacji” – dodała.

„W bistro będziemy mogli być otwarci od poniedziałku do piątku z różnymi poziomami programowymi i robić różne rzeczy w różne dni. Naszym celem jest, aby bistro było otwarte siedem dni w tygodniu. Wszystko dzięki funduszom, ponieważ jesteśmy organizacja finansowana ze środków prywatnych… Zaczęliśmy od budżetu „Siedem lat temu wynosił 7 000 dolarów, a nasz obecny budżet wynosi 1,5 miliona dolarów”.

Dla Mackie's Place uruchomiono Beedie Cares Akcja zbierania datków „70/70”.. Fundacja, na której czele stoją Ryan i Cindy Bedi, zobowiązuje się przekazać do końca 2024 r. wszystkie darowizny o wartości do 70 000 dolarów, co daje potencjalnie 140 000 dolarów.

Ciąg dalszy historii poniżej

web1_240222-sul-mackiebistro-couch_1
Nowa siedziba i bistro Mackie's Place pod adresem 13889 104 Ave. w Surrey podczas imprezy „Homecoming” 7 lutego. (zrzut ekranu wideo/vimeo.com)

Powrót młodzieży do Maki Place z Miejsce Makiego NA Vimeo.

Na Vimeo nowe bistro pojawia się w Film skupiający się na wydarzeniu „Homecoming”. Ten miesiąc.

Całkowity budżet projektu wyniósł 325 000 dolarów i obejmował ulepszenia nieruchomości na wynajem, sprzęt AGD, meble, oznakowanie, sprzęt technologiczny, koszty transportu i inne.

„Profesjonalizm na tym samym poziomie, co pobliska kawiarnia” – stwierdził entuzjastycznie Mackey. „Jesteśmy bardzo dumni, że mamy społeczność, która wspiera nas w tworzeniu dla nich tej przestrzeni. Kiedy dzieci wchodzą do domu, są zachwycone i czują się otoczone opieką. Mówią, że czują się tu jak w drugim domu, bezpiecznej przestrzeni i to właśnie chcieliśmy stworzyć.”

McKee Place narodziło się „z życia dwóch kobiet, które zostały przemienione przez radykalną miłość Boga” – mówi. Opublikowano na stronie mackiesplace.com/about.

„W 2014 r. Bobby Rea i Favian (Klein, dyrektor ds. opieki) siedzieli razem w domu Faviana i marzyli o tym, jak moglibyśmy wspierać młodzież w naszym mieście” – czytamy na stronie internetowej. „Mówili o niesprawiedliwościach i tragediach, z jakimi boryka się tak wielu młodych ludzi na naszym własnym podwórku”.

READ  Teleskop Webba znajduje najstarsze jak dotąd galaktyki w pobliżu Wielkiej Niedźwiedzicy

Poprzedniego wieczoru McKee obejrzała odcinek „20/20” z udziałem Urban Promise, organizacji z Camden w stanie New Jersey, gdzie jako młoda kobieta odbywała staż. Urban Promise ma na celu pomoc dzieciom, młodzieży i ich rodzinom ze śródmiejskich dzielnic.

„Przez wiele lat Poppy Rea oglądała roczny raport organizacji i płakała, wiedząc, że pewnego dnia będzie chciała wrócić na Ziemię w poszukiwaniu zmian dla zagrożonej społeczności” – czytamy na stronie internetowej. „Podobnie Favian miała wizję dotyczącą młodzieży z grup ryzyka w naszym mieście i zaczęła formułować plan. Jej wizja dotyczyła centrum młodzieżowego, które byłoby platformą dla idei, która kiełkowała w jej sercu od dawna.

„Ten pomysł zjednoczyłby rodziny z różnych społeczności we wspólnym działaniu, zachęcając obie strony do rozwoju, rzucania wyzwań i ostatecznie transformacji. Od tego dnia zaczęło się serce Mackie's Place”.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *