Kość w Happy Meal McDonald's znaleziona przez Onta. tata

Kość w Happy Meal McDonald's znaleziona przez Onta.  tata

Ojciec z okolic Toronto zabiera głos po tym, jak znalazł niechcianą niespodziankę w Happy Meal McDonald's przygotowanym przez jego córkę.

Mieszkaniec Mississaugi James Duncan powiedział, że odkrycia dokonano 9 lutego, wkrótce po tym, jak zabrał samochodem swoje dwie córki. 1829 Lakeshore Road West McDonald's.

„Poszli do drugiego pokoju, żeby usiąść i zjeść, a moja córka powiedziała: «Tato, w moim McNugget jest kość!». Duncan powiedział w środę CTV News Toronto. „Ugryzłem ją i uderzyłem w luźne zęby”.

Duncan, który był zaskoczony, powiedział, że jego córka wyciągnęła z kawałka kurczaka kość o długości około cala.

„Pomyślałem: «Wow»” – powiedział. „Nadal widać dziurę, z której ją wykopałem”.

Kość znalezioną przez mieszkańca Mississauga, Jamesa Duncana, widać na powyższym zdjęciu wesołego posiłku jego córki. (Biuletyn) Nie

Ojciec powiedział, że próbował połączyć się z infolinią obsługi klienta McDonald's „pięć lub sześć razy”, ale powiedziano mu, że linia nie działa po godzinie 21:00. Został odesłany do analizy, a personel powiedział mu, że z przyjemnością dostarczy mu nowe opakowanie jego nuggetsów.

„To było coś w stylu: «Nie, nie sądzę, że chcemy to zrobić»” – powiedział. „Byłem trochę rozczarowany”.

Próbując porozmawiać z kimś z głównego biura, Duncan powiedział, że wypełnił kwestionariusz znajdujący się na odwrocie rachunku i załączył zdjęcia i filmy przedstawiające kość, w tym harmonogram tej gehenny. Jednak w czasie rozmowy, około tydzień później, Duncan powiedział, że nie otrzymał odpowiedzi od zespołu korporacyjnego.

„To gigantyczna firma z wieloma różnymi oddziałami i wieloma źródłami komunikacji, więc uznałem, że powinni wiedzieć, co się stało” – powiedział.

Paragon z Happy Meal widać obok kości powyżej. (notatka)

Poproszony o komentarz właściciel franczyzy Lakeshore McDonalds, Larry McCormick, powiedział CTV News, że bezpieczeństwo i dobre samopoczucie jego pracowników i gości jest ich „absolutnym” priorytetem.

READ  Ford i General Motors mają najlepszą pomoc dla kierowcy z autopilota Tesli: CR

„Jestem dumny, że mogę służyć moim gościom przy użyciu najlepszych i najbezpieczniejszych składników” – powiedział McCormick. „Aktywnie prowadzimy dochodzenie i podejmiemy odpowiednie kolejne kroki”.

Ostatecznie, Duncan stwierdził, że nadal uważa się za szczęściarza.

„Wszystko w porządku, z jej zębami wszystko w porządku” – powiedział. „Jestem po prostu rozczarowany, ale nie zaskoczony”.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *