Komitet Narodowy Demokratów stworzył dziwaczną parodię piosenki Lary Trump, wykorzystując sztuczną inteligencję

Komitet Narodowy Demokratów stworzył dziwaczną parodię piosenki Lary Trump, wykorzystując sztuczną inteligencję

Po tym, jak współprzewodnicząca Komitetu Narodowego Republikanów Lara Trump zwróciła się ku muzyce niezależnej, aby wydać mocno dostrojony utwór zatytułowany „wszystko jest możliwe„Demokraci Ona odpowiedziała Z „Down Party”. Opublikowany z trzydniowym wyprzedzeniem, aby nie został odebrany jako żenujący żart na Prima Aprilis, został opisany jako „nowa piosenka wygenerowana przez sztuczną inteligencję, opowiadająca o trudnych początkach Lary Trump jako współprzewodniczącej Komitetu Narodowego Republikanów”.

Możesz tego posłuchać Tutaj. Radzę jednak, żebyś nie chciał robić ze swoim czasem nic innego, niezależnie od swoich poglądów politycznych, gustu muzycznego czy poglądów na temat sztucznej inteligencji.

W oświadczeniu Harrison nazwał karierę muzyczną Trumpa „wstydliwą, niepoważną i stratą pieniędzy”, zachwalając, że Narodowy Komitet Demokratów „nie poświęcił dużo czasu i pieniędzy na tworzenie naszej piosenki”. Jednakże poświęcenie mniej czasu i pieniędzy na zrobienie czegoś żenującego i niepoważnego nadal jest… robieniem czegoś zawstydzającego i niepoważnego?

Co więcej, wprowadzenie generatywnej sztucznej inteligencji w sezon wyborczy wydaje się otwierać drzwi, które trudno będzie zamknąć. Następnym razem, gdy zastanowimy się nad tym, czy właściwe jest używanie generatywnej sztucznej inteligencji w kontekście politycznym, prawdopodobnie nie będzie to dotyczyć złej parodii muzycznej z głupkowatymi tekstami.

READ  Korea Północna odrzuca zarzuty o wysyłanie broni do Rosji | wiadomości wojenne między Rosją a Ukrainą

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *