AirTags firmy Apple na krótko powróciły do ​​najlepszej jak dotąd ceny

AirTags firmy Apple na krótko powróciły do ​​najlepszej jak dotąd ceny

Miłej soboty, ludzie! Kiedy Apple wystartowało Znaki pneumatyczne Rok 2021 był ważnym momentem dla osób zajmujących się śledzeniem przedmiotów. W tamtym czasie płytki nadal dominowały na rynku, ale dzięki chipowi Ultra Wideband (UWB) firmy Apple i możliwości łączenia się z rozległą siecią Find My firmy Apple, szybko stały się preferowanym wyborem właścicieli iPhone'ów. Od tego czasu często były w sprzedaży za około 80 dolarów, jednak teraz można kupić czteropak w sklepie Amazonka, WalmartI Najlepsza oferta Za 74,99 USD (24 USD), najniższy poziom w historii.

Oprócz niezwykle dokładnych możliwości śledzenia, które pozwalają określić lokalizację nawet wtedy, gdy nie znajdujesz się w ich bezpośrednim sąsiedztwie, Apple AirTags mają jeszcze kilka innych zalet. Łatwe w obsłudze trackery mają stopień ochrony IP67 – co oznacza, że ​​są pyłoszczelne i wytrzymują pewne zanurzenie w wodzie – i działają na jednej baterii pastylkowej CR2032, co, jeśli mamy być szczerzy, powinno mieć miejsce w przypadku wszystkie trackery Bluetooth w tym momencie. . Dzięki iOS 17 możesz także udostępnić pojedynczy AirTag nawet pięciu osobom, dzięki czemu będziesz mieć oko na kluczyki do domowego samochodu, plecaki i inne wspólne przedmioty, których nie chcesz znikać w eterze.

Niedawna wiosenna wyprzedaż Amazona była większa, niż oczekiwano, chociaż zaobserwowaliśmy zaskakująco niewiele ofert na czytniki elektroniczne tej firmy poza rabatem 30 dolarów na Kindle Paperwhite Signature Edition. Na szczęście dla tych, którzy czekali, Amazon sprzedaje teraz standard Kindle Paperwhite Od 2021 r. o pojemności 16 GB Zaczynając od 129,99 dolarów (20 USD zniżki) – Cena dotyczy obu Najlepsza oferta I Bramka Obecnie identyczne.

Chociaż widzieliśmy już wcześniej spadek ceny Paperwhite, obecna cena promocyjna nie jest złą ofertą za to, co dostajesz. Uważamy, że Paperwhite jedenastej generacji jest lepszym modelem dla większości czytelników, szczególnie jeśli kupujesz e-booki głównie w Amazonie i nie polegasz na Barnes & Noble, Kobo Bookstore i innych dostawcach. Pad do czytania o przekątnej 6,8 cala wyposażony jest w duży wyświetlacz 300p, wodoodporność IPX8 i regulowane oświetlenie przednie, które zapewnia przyjemne wrażenia niezależnie od tego, czy czytasz w nocy, czy w ciągu dnia. Ponadto obsługuje ładowanie przez USB-C i baterię, która może wytrzymać oszałamiające 10 tygodni na jednym ładowaniu — to znaczy, zakładając, że nie masz nic przeciwko włączeniu trybu oszczędzania energii, który zapewnia dłuższą żywotność baterii, jeśli to możliwe. Poczekaj trochę dłużej, aż Kindle wybudzi się z trybu uśpienia.

READ  Mozilla i Microsoft rezygnują z Trustcor jako głównego urzędu certyfikacji

Zaktualizowano 30 marca o 11:27 ET: Dodano ofertę Woot na konsolę Nintendo Switch OLED, która będzie obowiązywać do końca dzisiejszego dnia, 30 marca.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *