Kiedy otworzy się restauracja Marugame Udon w Vancouver?

Kiedy otworzy się restauracja Marugame Udon w Vancouver?

Zbliża się dzień otwarcia długo oczekiwanej restauracji z makaronem japońskim

Minął prawie rok, odkąd Marugame Udon ujawniło, że będzie miało swój kanadyjski debiut właśnie tutaj, w Vancouver.

Ta globalna marka jest obecna w ośmiu krajach i ma ponad 1000 lokalizacji, ale nie przygotowała jeszcze swojego charakterystycznego makaronu udon w stylu Sanuki w Kanadzie.

Marugame Udon Odmieniło to przestrzeń przy 589 Beatty St w centrum Vancouver i chociaż data otwarcia nie została ustalona, ​​wydaje się, że otwarcie jest bliżej niż kiedykolwiek. Marugame Udon, zlokalizowana na rogu ulic Beatty i Dunsmuir, używała wcześniej jako adresu 111 Dunsmuir; Restauracja faktycznie zajmuje przestrzeń, która od dawna należy do rodziny marek Ricky’s, a ostatnio jest siedzibą Fatburgera i Famoso.

Jak wynika z komunikatu prasowego Marugame udon, restauracja słynie z „teatralnej atmosfery, w której makaron jest ręcznie krojony i gotowany na miejscu” na oczach gości.

Te makarony to gęsty, ciągnący się i tętniący życiem makaron udon, dzięki któremu Marugame zyskało światową sławę. „Udon w stylu Sanuki to specyficzny rodzaj makaronu udon, który ma swoje korzenie w japońskiej prefekturze Kagawa, dawniej znanej jako region Sanuki, i jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej popularnych odmian udon w Japonii” – opisuje restauracja. „Udon w stylu Sanuki powstaje z prostej mieszanki wysokiej jakości mąki pszennej, wody i soli”.

Marugame stara się wyróżniać swoją teksturą udon – którą określa jako „trochę twardszą” niż tekstura innych producentów udon. Makaron podawany jest z zupą i różnymi dodatkami, co według nich jest „wielozmysłowym przeżyciem kulinarnym”.

Chociaż szczegóły menu nie zostały jeszcze w pełni ustalone na pierwszy wypad Marugame Udon do Kanady, obiecano nam „wybór charakterystycznych dań udon i smażonej na złoto tempury z kilkoma opcjami wegetariańskimi, a wszystko to serwowane w przystępnej cenie w tętniącej życiem, wciągającej atmosferze .” sesja.”

READ  Właściciele Airbnb o tematyce Hobbit z Kolumbii Brytyjskiej muszą zmierzyć się z kampanią Warner Bros.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia Marugame Udon do tętniącego życiem miasta Vancouver. Naszym celem jest wspieranie wymiany kulturalnej poprzez bogate, autentyczne smaki udon i tempury w stylu Sanuki, zapewniając naprawdę wyjątkowe doznania kulinarne” – powiedział Victor Hisao Misawa, prezes firmy. i dyrektor generalny Marugame Udon International.

VIA będzie na bieżąco informować o dniu otwarcia Marugame Udon w Vancouver. Możesz śledzić @marugamecanada Na Instagramie też.


Więcej pysznych opowieści wideo o jedzeniu i napojach w Vancouver znajdziesz, śledząc dalej VIA uruchamia niesamowitą aplikację TikTok konto, @forkingawesomevancouver Na Instagramie i subskrybuj naszą stronę internetową Forking to świetny newsletter Dostarczane świeże do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy czwartek.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *