Jarmark bożonarodzeniowy w Vancouver pomaga lokalnym firmom

Jarmark bożonarodzeniowy w Vancouver pomaga lokalnym firmom

Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, Jarmark Bożonarodzeniowy w Vancouver jest bardziej zajęty niż kiedykolwiek.

Targ zlokalizowany w Jack Paul Plaza prezentuje ponad 90 dostawców, z których większość to lokalni przedsiębiorcy.

Długie kolejki na całym rynku są wypełnione ludźmi z niecierpliwością czekającymi na specjały, takie jak Transylvania Chimney Cake, obsypane cynamonem i brązowym cukrem, podawane na gorąco i puszyste.

„To takie dobre” – powiedział jeden z klientów.

Rzędy stoisk wypełnione są ręcznie robionymi prezentami, w tym niektórymi dla Twojego psa – takimi jak muszki i szelki w Puccissimé Pet Couture.

„To środowisko rzemieślnicze, ludzie przynoszą tu swoje unikalne produkty i jest to niesamowita wizytówka nie tylko Vancouver, ale dla wszystkich turystów, którzy tu przyjeżdżają. (To wspaniale) zaprezentować swoje produkty, aby ludzie mogli z nich skorzystać. Z wizji jakości.

Rynek pomaga handlowcom w okresie spadku wydatków konsumenckich. Według nowych badań przeprowadzonych przez Co. Według sondażu większość Kanadyjczyków nie planuje nadmiernych wydatków w przyszłym grudniu. Badania pokazują, że 47% ludzi nie planuje wydać w okresie świątecznym więcej niż 500 dolarów na prezenty, jedzenie i dekoracje.

„Mamy wrażenie, że klienci się wycofują, jest trochę niepewności, nie wiedzą, jak wszystko potoczy się w 2024 roku” – powiedziała Jackie Kasande, właścicielka sklepu z pamiątkami Kasande.

W ciągu tygodnia rynek odwiedza średnio od czterech do sześciu tysięcy kupujących, mówi Benedikt Fleischacker, dyrektor ds. marketingu Jarmarku Bożonarodzeniowego w Vancouver. Mówi, że w weekendy liczba ta podwaja się.

„Ludzie przychodzą do nas, żeby coś zjeść lub kupić prezenty, a ponieważ wszystko jest robione ręcznie lub ręcznie i nie można tego znaleźć na Amazonie” – powiedział Fleischacker. „To coś wyjątkowego na naszym rynku”.

Kasande ma stragan. Chociaż sprzedaż jest powolna, twierdzi, że jest dumna ze swoich produktów pochodzących ze sprawiedliwego handlu.

READ  Horoskop dzienny: 8 października

„Chcemy mieć pewność, że każdy rzemieślnik, z którym współpracujemy, otrzymuje godziwe wynagrodzenie. To oni ustalają ceny, a wszystko, co robimy, robimy najlepiej, jak potrafimy, jest przyjazne dla środowiska i pochodzi z etycznych źródeł.

Cassande tworzy także produkty, które można wykorzystać więcej niż raz, np. świece, które można ponownie napełnić w jej sklepie.

„Możesz go zwrócić kilka razy, a kiedy skończysz go używać, możesz zamienić go w doniczkę” – powiedziała. „Dlatego upewniamy się, że tak naprawdę nie wyrzucasz żadnych rzeczy”.

Ostatnim dniem Jarmarku Bożonarodzeniowego w Vancouver jest niedziela.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *