Kaprizov ma w zamian dwa, Wild pokonujący kaczki

Cyryl Kaprizow Zapewnił sobie asysty w powrocie do Minnesota Wild, wygrywając w piątek 7-3 Anaheim Ducks w Excel Energy Center w St. Paul w stanie Minnesota.

Kaprizov nie grał od 6 stycznia, kiedy doznał kontuzji górnej części ciała w drugiej części wygranego 3:2 meczu z Boston Bruins. Przegrał jeden mecz, wygrana 3-2 z Washington Capitals 8 stycznia.

– Para huśta się w rogu – powiedział trener Wilde’a Dean Evason o powrocie Kaprizova. „Odciągnął Wolfe’a i został mocno uderzony przez kilku dużych facetów, więc tak, nie sądzę, żeby było coś poważnego, po prostu wyszedł z tego i grał dalej. Jesteśmy z tego naprawdę szczęśliwi.”

Maty Zuccarello Miał dwa gole i asystę, i Matt Boldi i Ryan Hartman Obaj mieli bramkę i asystę dla Minnesoty (22-10-2), która zdobyła trzy gole z rzędu. Kapo Kahkkonen Wykonano 39 obrońców.

„Myślę, że w ostatnich trzech meczach radziliśmy sobie naprawdę dobrze” – powiedział Zuccarello. „Każdy był [mad]. Przegraliśmy pięć z rzędu. Więc musicie wrócić i odnieśliśmy wielkie zwycięstwo w Bostonie, a także w pewnym sensie odnieśliśmy duże zwycięstwo nad Waszyngtonem i po prostu toczyliśmy się dalej. Dziś dysk podskakuje w naszą stronę, strzelamy kilka dobrych bramek i czujemy się dobrze, gdy tak jest.

Max Comtowe i Trevor Zegras Obaj strzelili gola i asystowali dla Anaheim (19-14-7), które prowadziły 2-5-2 w ostatnich dziewięciu meczach. Antoniego Carpentera pozwolił sześć bramek z 29 strzałów, i Lucas Dostal Wygodnie wykonał 12 rzutów obronnych na 13 strzałów.

– Naprawdę trudno jest wrócić do tych drużyn – powiedział trener Ducks Dallas Aikins. „Nie sądzę, że są już całkowicie poza grą, ale zdecydowanie nie chcesz grać od tyłu.

„Nie możemy zrezygnować z siedmiu bramek i oczekiwać zwycięstwa… Musimy być bardziej skoncentrowani.”

Wild strzelił trzy gole w otwarciu 2:05 trzeciej połowy: Boldy strzelił od obrońcy Ducks Cam Fowler Za 30 sekund wynik to 4-1; Zuccarillo przedarł się przez obronę Anaheim przed środkowym lodem, by w 34 sekundy zmienić wynik na 5-1; i Wiktor Rusk Udało mu się 6-1 o 2:05.

READ  Czy podbicie Kuźmienki jest zapowiedzią nadchodzących wydarzeń dla Flames? – Sportsnet.ca

Gole Boldiego i Zuccarello były drugimi najszybszymi golami w historii dzikiej przyrody i najszybszym z bramkarzem dla obu. Jim Dowd i Richard Park ustanowili rekord, o trzy sekundy 21 stycznia 2004 roku, w wygranym 4-2 z Chicago Blackhawks. Park strzelił w pustej bramce.

Kevin Viala Wild dał 1-0 w 7:25 w pierwszej połowie, strzelając pierwsze podanie Boldy’ego w NHL. Hartmann powiększył prowadzenie na 2:0 przy 8:52, trafiając piłkę z powietrza po podaniu Zuccarello w połowie drogi.

Comtoa strzelił gola z prawego koła o 11:39, co dało wynik 2:1.

Kaprizov wygrał walkę na deskach i dał Zuccarello jednorazowe niewidzialne podanie, dając Minnesocie prowadzenie 3-1 w 14:59.

„Wspaniale jest widzieć, jak Zocchi zostaje postrzelony, prawda? Bo tego nie robi” – powiedział Evason. „Ma tak szybkie uwolnienie … Jest graczem we wczesnej fazie gry. Oczywiście naprawdę dobrze widzi lód, ale kiedy to zrobi, otworzy to wszystko nie tylko dla niego, ale także dla Krilla i Hartzy’ego. Real Madryt to piękny cel.”

Derek Grant Przekieruj przepustkę z Jimmy Dressdale Aby było 6-2 w 4:39 trzeciej kwarty, Zegras przechylił podanie Fowlera o 6:06, aby zmniejszyć go do 6-3.

Matt Domba Strzelił gola wczesnym strzałem o 11:47, co dało wynik 7-3.

„To świetnie” – powiedział Domba. „Nie każdy fragment naszej dzisiejszej gry był tak wspaniały. Ale zdecydowanie to zrobiliśmy. Wspaniale jest zdobyć nasze trzecie zwycięstwo (z rzędu)”.

Uwagi: kaczka do przodu Sony Mediolan Wyszedł o 7:24 w pierwszej tercji z kontuzją górnej części ciała. Nie dostarczono aktualizacji. … Anaheim do przodu troy terry Został włączony do protokołu NHL COVID-19. …Kaprizov zdobył 10 punktów (cztery gole i sześć asyst) podczas swojej pięciopunktowej passy. … Zuccarillo zdobył osiem punktów (trzy gole i pięć asyst) w pięciu kolejnych punktach. … Hartmann prowadzi The Wild z 16 bramkami, co jest najlepszym wynikiem NHL plus 29. … Dziki napastnik Brandon Doheme Dwa strzały na bramkę i jeden o godzinie 10:53, potem do przodu Jordania Greenway Miał trzy trafienia o 13:24, po każdym przeoczył dwa mecze w protokole. … skacze do przodu Sam Carrick Jeden celny strzał o 14:26 po brakujących czterech meczach w protokole.

READ  Hurricanes szukają porady u Williamsa po zwycięstwie 3:0 nad Panthers w finale wschodnim