Kanye West ostro krytykuje komunikat w mediach społecznościowych, w którym żąda od Kima trzymania dzieci z dala od „fałszywej” szkoły.

Kanye West ostro krytykuje komunikat w mediach społecznościowych, w którym żąda od Kima trzymania dzieci z dala od „fałszywej” szkoły.

Kanye West po raz kolejny zamienił cyfrowe kanały Instagrama w swój osobisty megafon, za pomocą którego wysyła wiadomości do swojej byłej żony i matki czwórki dzieci, Kim Kardashian.

Raper wydawał się porzucać potrzebę prywatności, pozwalając milionom oczu na wpatrywanie się w sprawy swojej rodziny, udostępniając na Instagramie post, w którym żąda od Kima zabrania ich dzieci z obecnej „fałszywej szkoły”, do której uczęszczają.

Kiedy byli razem, Kim i Kanye zostali rodzicami czwórki dzieci: North, Saint, Chicago i Psalm. Potomstwo Kimye uczęszcza obecnie do Sierra Canyon School w Los Angeles, która przyciąga dzieci elity Hollywood.

Kanye West wskazał, że „system” próbuje usunąć go z obrazu

Kredyty obrazkowe: Kanye West

„W tym momencie wszyscy znają hasło do systemu” – napisał Kanye w komentarzu do swojego postu. „System odsunął mnie od ojca i system odsunął mnie od moich dzieci. Kiedy system rekrutuje sportowców, unikają oni pracy z tymi, którzy mają ojca w życiu, ponieważ trudno nimi manipulować. Dwaj starsi synowie to wiedzą oni są ich ojcem.”

Apel Kanye to nie pierwszy raz, kiedy wyraża swoją dezaprobatę dla szkoły. Raper Gold Digger twierdził wcześniej, że administracja szkoły Sierra Canyon próbuje „indoktrynować” dzieci.

Kanye West uważa, że ​​szkoła próbuje „indoktrynować” jego dzieci

Kredyty obrazkowe: Naciśnij aparat

„To, co robią, to zabieranie wszystkich celebrytów [kids] – Aktorzy, koszykarze – zostali wrzuceni do tej szkoły i indoktrynowali dzieci. Powiedział Dziś wieczorem w Tucker Carlson w 2022 r.

Dał także jasno do zrozumienia, że ​​nie jest skłonny osiągnąć „kompromisu” z Kimem w sprawie edukacji jego dzieci.

Dodał: „Osiągnęliśmy już kompromis – ale to jeszcze nie koniec, bo nie idę na kompromis – ale osiągnęliśmy kompromis, że moje dzieci będą po lekcjach przychodzić do mojej szkoły i uczyć się chóru”.

READ  Kontrakt WWE wygasa w tym tygodniu, nie ma bezkonkurencyjnego (raport)

Kanye od dawna nalegał, aby jego dzieci uczęszczały do ​​Donda Academy — prywatnej szkoły chrześcijańskiej, którą sam stworzył, w której uczą się klasy od przedszkola do 12.

„Moje dzieci chodzą do szkoły, w której czarne dzieci uczą się złożonego języka Kwanzaa… Oni nawet nie mają pojęcia o samych Świętach Bożego Narodzenia” – powiedział Kanye w wywiadzie.

Ludzie mieli mieszane reakcje na jego najnowszy post na Instagramie, a jeden z nich brzmiał: „Idź spać, proszę, nie mogę znieść kolejnego odwołania”.

Kredyty obrazkowe: Kanye West

W komentarzach pod niedawną publiczną wiadomością Kanye do Kima reakcje były mieszane, a jedna z osób napisała: „Właśnie wysłałem SMS-a do jej brata”.

– Nie ma jej numeru? Jedna osoba powiedziała, a inna dodała: „Nie płacz w mediach społecznościowych, po prostu prowadź normalne rozmowy”.

Jeden z nich napisał: „Idź spać, proszę, nie mogę zaakceptować kolejnego odwołania”.

„Walczyli o dzieci. Upewnij się, że nie zostaną skorumpowani przez elity Hollywood. „Wyślij je do szkoły YEEZY” – powiedziała inna.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *