Czy Sheila cierpi na fałszywą amnezję? co się działo później?

Czy Sheila cierpi na fałszywą amnezję?  co się działo później?

Jesteśmy prawie pewni, że nikt tu nie wchodzi Odważny i piękny Publiczność była zaskoczona zmartwychwstaniem ostatniej postaci. Od chwili, gdy Stevie dźgnął złoczyńcę, mieliśmy wątpliwości, nawet gdy Kimberlynn Brown udzielała wywiadów, jak bardzo była smutna, że ​​zostawiła Sheilę na odpoczynek. (W nowym wywiadzie z Czas dostawy(Aktorka upiera się, że nie miała pojęcia, że ​​sprowadzi go z powrotem, ale twierdzi, że teraz negocjuje nowy kontrakt.) Wybierz swoje ulubione wyrażenie – czy to „Nie urodziliśmy się wczoraj” czy „To nie jest nasze pierwsze rodeo” – i stosuj go swobodnie.

Nie jesteśmy do końca pewni, jak wszystko się potoczy i wciąż mamy kilka głównych pytań dotyczących tego, jak Sugar na to wszystko patrzy. Ale Sheila umarła? To nigdy nie było brane pod uwagę. Teraz, gdy Deacon i Finn znaleźli dziewięciopalczasty cud, wszystko sprowadza się do jednego bardzo ważnego pytania, które leży u podstaw niemal każdej historii serialu: co będzie dalej?

więcej: Ktoś musi za nas wypełnić te dziury w działce B&B

Najwyraźniej Sheila nie była tą, która próbowała pozbyć się Steffy. Zamiast tego wygląda na to, że została porwana przez Sugar, który najwyraźniej chciał ją wrobić w zemstę za to, co wydarzyło się między nimi wiele lat temu. (Wszystko o historii Sugar i Sheili możesz przeczytać tutaj.) Coś nam mówi, że to w dużym stopniu pomoże złagodzić uczucia Finna wobec jego „biologicznej matki” – powiedzmy to z nami. To z kolei spowoduje poważne problemy z jego żoną Stevią, która z pewnością nie zacznie nagle czuć się inaczej w stosunku do swojego potwornego ojczyma.

Ale tylko na to możemy naprawdę liczyć przyzwyczajenie Co wydarzy się w nadchodzących dniach i tygodniach: Sheila budzi się z amnezją.

READ  Justin Bieber pojawia się w świetnym humorze, gdy wraca do Los Angeles z modelową żoną Hailey Bieber

Teraz, gdy tylko Sheila się obudzi, zagrywa kartę amnezji i publiczność Znany To jest fałszywe, to jedna rzecz. Zdecydowanie wolimy Sheilę z przeszłości, która była mistrzynią manipulacji, od tej, która dzieli swój czas, czekając przy stolikach i próbując przekonać ludzi, że się zmieniła. Ta Shila nawet nie szczeka, nie mówiąc już o gryzieniu.

Pensjonat B&B Billa Sheili Bobby'ego

Jeśli jednak Sheila obudzi się, twierdząc, że ma amnezję, a my będziemy się zastanawiać, czy ona istnieje naprawdę, czy to tylko mistyfikacja… cóż, mniej nas to obchodzi. Dlaczego? Ponieważ widzieliśmy to tysiące razy w innych programach. W każdym przypadku osoba odzyskuje pamięć, aby nadal ją udawać, aby utrzymać wszystkich w niewiedzy.

więcej: Przyłapuje Steffy na całowaniu Liama [Spoiler]

Odkąd Sheila pojawiła się na ślubie Finna i Steffy, spędza więcej czasu na marudzeniu, że chce być częścią jego życia, niż na planowaniu urzeczywistnienia tego marzenia. To niefortunne, ponieważ tym, co sprawiło, że Sheila w przeszłości odniosła taki sukces, było jej zło. Nie jest to postać, która powinna pozostać w kręgu latami i mieć romantyczne wątki poboczne. To tego rodzaju złoczyńcy, których sprowadza się na jakiś czas, aby mogli siać spustoszenie we wszystkich w zasięgu wzroku, zanim wyślą ich do więzienia lub „zabiją” w taki sposób, aby mogli wrócić z siłą, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Więc proszę, Odważny i piękny…Oddajcie nam shila, którego kochamy nienawidzić.

Jeśli scenarzyści potrzebują przypomnienia, jak dobrze jest, gdy Sheila jest zła, prawdopodobnie powinni przejrzeć poniższą galerię!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *