Jaka jest twoja pasja? BurlingtonToday ma dla Ciebie nową przestrzeń

Jaka jest twoja pasja?  BurlingtonToday ma dla Ciebie nową przestrzeń

Nasza lokalna organizacja informacyjna buduje rewolucyjną sieć społecznościową zaprojektowaną tak, aby była bezpieczna, obywatelska i w 100% wspierana przez społeczność.

Nota wydawcy: ten artykuł pierwotnie ukazał się 8 kwietnia 2024 r.

W Burlington dzisiajSpecjalnie dla Was budujemy nową przestrzeń.

Nad tym ekscytującym projektem pracowaliśmy długo, a właściwie latami. Ale teraz, gdy to już prawie koniec, chcemy, żebyś dowiedział się o tym jako pierwszy.

zapraszamy PrzestrzenieWyjątkowe i w 100% lokalne miejsce spotkań.

W Village Media, firmie informacyjnej, która działa Burlington dzisiajNaszą misją zawsze było wzmacnianie miast i miasteczek, którym służymy. Przestrzenie Został zaprojektowany z myślą o tym celu: pomóc Ci nawiązać głębszy kontakt z ludźmi, miejscami, wydarzeniami i tradycjami, które czynią Twoje miasto tak wspaniałym.

Co to jest Przestrzenie? Pomyśl o sieci społecznościowej – ale bezpiecznej, przyjaznej i wspieranej przez społeczność.

Nie jest tajemnicą, że platformy mediów społecznościowych odstąpiły od swoich początkowych obietnic dotyczących wzmacniania powiązań społecznościowych i wzmacniania relacji. Zamiast tego zamieniły się w anonimowe komory pogłosowe, zaprogramowane do wyrzucania niekończącego się zwoju treści, które rzadko mają cokolwiek wspólnego z tym, gdzie mieszkasz – lub kto mieszka na ulicy.

Facebook i Instagram nie udostępniają już legalnych wiadomości lokalnych. Podobnie jak wszystkie kanadyjskie media, Burlington dzisiaj Kilka miesięcy temu wyrzucono go z tych platform.

Wchodzi Przestrzenie: Nasza próba ożywienia utraconej sztuki znaczącego zaangażowania lokalnego. Ta nowa sieć to dla nas nie tylko kolejny projekt. Wierzymy, że będzie to miało charakter transformacyjny i będzie stanowić kluczowy krok w kierunku zreformowania tkanki społecznej naszych społeczeństw. Promując obywatelskie i pełne szacunku dyskusje, Przestrzenie Może pomóc zacieśnić więzi między sąsiadami, ożywić lokalne interesy i odbudować zaufanie nadszarpnięte przez anonimowe platformy Big Tech.

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja pasja — ogrodnictwo, hokej dla juniorów, restauracje w centrum miasta czy ostatnie głosowanie w Radzie Miejskiej — będzie na nią miejsce. Najlepsza część? Każdy z nich zostanie opracowany przez lokalnych ekspertów i będzie prowadzony przez źródło, które już znasz i któremu ufasz: lokalny serwis informacyjny, który właśnie czytasz.

READ  Astronomowie ogłaszają ważne odkrycie dotyczące fal grawitacyjnych

Dołącz do nas, gdy ostatnie elementy będą już na swoim miejscu. Chociaż za kulisami ciężko pracowaliśmy nad tą inicjatywą, firma Village przejęła ją dopiero niedawno SPACE.ca Zwolniliśmy naszego urzędnika publicznie Lista oczekującychco oznacza, że ​​możesz Otwórz konto teraz Aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi postępami. Faza pilotażowa rozpoczyna się tego lata, a szersze wdrożenie zaplanowano na koniec 2024 r.

Czy to ambitny eksperyment? zdecydowanie. Czy wierzymy, że SPACES będzie miało realny i trwały wpływ na Twoją społeczność? zdecydowanie.

Rozejrzyj się i daj nam znać, co myślisz. Nasza przestrzeń jest Twoją przestrzenią.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *