Nowy „tytuł” ​​Kate Middleton pogłębia obawy księcia Harry’ego Meghan Markle

Nowy „tytuł” ​​Kate Middleton pogłębia obawy księcia Harry’ego Meghan Markle
Popularność Kate Middleton odsłania problem księcia Harry'ego i Meghan

Księżna Kate, która pozostaje najpopularniejszym członkiem rodziny królewskiej nawet po tym, jak zniknęła z oczu opinii publicznej po zdiagnozowaniu i leczeniu raka, stała się jeszcze bardziej superpotęgą.

Wydaje się, że nowy „tytuł” ​​najpopularniejszego członka rodziny królewskiej przyznany przez Kate Middleton zwiększył obawy księcia Harry’ego i Meghan Markle, ponieważ żadne akrobacje rodziny Sussex nie zwiększyły ich popularności.

Światowe rozprzestrzenienie się księżnej Walii podobno ujawniło, ile władzy książę i księżna Sussex stracili pomimo wszystkich swoich przyciągających uwagę posunięć.

Przyszła królowa, która po zdiagnozowaniu raka przechodzi leczenie profilaktyczne, „przez przypadek” ujawniła, że ​​Harry i Meghan spadli z wyżyn sławy – twierdzi królewski autor.

– pisze Daniela Elser news.com.auzauważył: „W miarę jak Kate staje się coraz bardziej superpotęgą – do tego stopnia, że ​​powinni nawet rozważyć przyznanie jej miejsca w Radzie Bezpieczeństwa ONZ – to z kolei uwypukla tylko drugą, przypadkową rzecz: jak marginalizowani i bagatelizowani są książę i księżna Coraz częściej wydaje się, że Sussex jest.” W porównaniu z.”

Biegły kontynuował, wyjaśniając, że pomimo pierwszego garnitur Nowe konto gwiazdy na Instagramie osiągnęło ponad pół miliona obserwujących, a konto byłego członka rodziny królewskiej Sussex nadal ma 9,2 mln obserwujących, choć nie jest już aktualizowane.

„Rozczarowujące jest to, że Sussexowie wykonują lub przynajmniej próbują wykonać ważną pracę. Ta fałszywa kampania, o której donosił Axios? To poważna kwestia, która może mieć poważny wpływ na tegoroczne wybory prezydenckie w USA i dlatego czy tak się stanie, czy nie” – dodał. Poza tym amerykańska demokracja jest na skraju upadku.

Autorka kontynuowała: „Dziwne i przerażające wydarzenia, które wstrząsnęły pałacem w tym roku, ugruntowały pozycję Kate i jej męża, księcia Williama, jako prawdziwych postaci o globalnych konsekwencjach, podczas gdy Harry i Meghan, po zrzeczeniu się zezwoleń królewskich, stali się czymś w rodzaju bezpaństwowców aktorzy, którzy przenieśli się z działów wiadomości na strony.” Rozrywka.”

READ  Najnowsze w toczącym się procesie sądowym między MLW a WWE

Wkrótce po tym, jak Kate Middleton opublikowała film, w którym ogłosiła diagnozę raka i chemioterapię zapobiegawczą, światowi przywódcy i gwiazdy ze wszystkich środowisk przesłali jej przesłania wyrażające dobrą wolę, miłość do dziedzica i modlitwy, pokazujące, jak popularna i ważna jest Catherine dla świata.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *