Indie i Polska zdobywają prestiżowe nagrody hokejowe

Indie i Polska zdobywają prestiżowe nagrody hokejowe

ISLAMABAD: Związki hokejowe w Indiach i Polsce wybrały prestiżowe nagrody za rozwój sportu w swoich krajach podczas wirtualnej konferencji zorganizowanej przez Międzynarodową Federację Hokeja (FIH) przed 47. Kongresem, który odbędzie się dzisiaj (sobota).

Nagroda Polskiego Związku Hokejowego Theo Ikema Award dzięki różnym projektom rozwojowym hokeja, która zaowocowała wprowadzeniem do kraju 30 nowo wyszkolonych trenerów i ponad 3000 dzieci w wieku szkolnym, a Hockey India został ogłoszony zwycięzcą Etienne Clichy Award w uznaniu wkład w wzrost i rozwój hokeja.

Nagroda im. Pablo Negre została wręczona Uzbekistan Hockey Federation w uznaniu ogromnych wysiłków na rzecz poprawy warunków sportowych dzięki nowej infrastrukturze i wdrażania modeli rozwoju młodzieży w miarę dążenia kraju do roli głównego ośrodka hokejowego w Azji Środkowej.

Na nagrodach docenione zostały stowarzyszenia krajowe.

Inspirujący napastnik Anglii i Wielkiej Brytanii Sam Ward – który doznał kontuzji oka w 2019 roku – okazał się być odbiorcą Super Fair Play Trophy Rene G Frank. Nie tylko docenia jego pracowitość, zaangażowanie i energię, ale także podnosi świadomość na temat problemów ze zdrowiem psychicznym i poświęca swój czas na przekazywanie żywności i leków lokalnej społeczności, wspierając młodego Alby’ego, chorego na białaczkę.

Gust Lothovars Memorial Trophy – dla człowieka, który zrobił znaczący ślad w rozwoju sędziowskim – przypadło Ivonie Makar z Chorwacji, która została opisana jako świetny sędzia z bardzo świetlaną przyszłością przed sobą.

Nowozelandzka Sharon Williamson została również uhonorowana nagrodą JKW Sułtana Aslana Shaha za poświęcenie tysięcy godzin wolontariatu na stworzenie nowego centrum hokejowego w Auckland w Nowej Zelandii.

Ponadto ujawniono czterech zdobywców nagrody Order of Merit. Laureaci nagrody to Yokoyama Hide, wiceprezes Azjatyckiej Federacji Hokeja i przewodniczący Komisji ds. Rozwoju i Zaangażowania; Peter Elders, EHF i KNHP Członek Zarządu i Przewodniczący Komisji Rozwoju EHF; Dr Robin Mitchell, Oficer Techniczny FIH, Przewodniczący Komitetu Oficerskiego Afrykańskiej Federacji Hokeja, członek Komitetu Oficerskiego FIH, pan Richard Kofi Akbokavi oraz członek Fundacji Oceania Hockey Federation, były prezes Fiji Hockey Stowarzyszenie i prezes wykonawczy ANOC

READ  Polska pomaga ESA w nowej misji na Jowisza

Dyplom Zasługi otrzymał Madhavan Devdas, Prezydent Singapurskiej Federacji Hokeja; Shin Jung-hee, wiceprezes Azjatyckiej Federacji Hokeja i Koreańskiego Związku Hokeja, oraz Sarah Bennett, członek zarządu Afrykańskiej Federacji Hokeja i przewodnicząca Komisji Rozwoju AFHF.

Ostateczna nagroda, która ma zostać odsłonięta, została ogłoszona przez Jego Ekscelencję Sułtana Abdullaha Ahmada Shaha, obecnego Króla Malezji, jako honorowego członka FIH za jego niestrudzone wysiłki na rzecz promowania i promowania hokeja. Jego Ekscelencja Sułtan Abdullah Ahmad Shah, obecny Królewski Patron Azjatyckiej Federacji Hokeja, rozpoczął odradzanie się hokeja w Azji i jest zdecydowany przywrócić jego status ekstrawaganckiego i symbolicznego sportu na arenie azjatyckiej i światowej.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *