Honor ujawnia globalną datę premiery serii Magic 6 i Magic V2 RSR Porsche Design

Honor ujawnia globalną datę premiery serii Magic 6 i Magic V2 RSR Porsche Design

Pierwsze flagowe telefony Honora z roku 2024, seria Magic 6, zostały już wprowadzone w Chinach, ale oczekuje się, że pojawią się na całym świecie już w przyszłym miesiącu. Chińska firma Niektórzy Dziś, 25 lutego, na arenie międzynarodowej zadebiutują modele Magic 6 Series i Magic V2 RSR Porsche Design.

Obie serie zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia zaplanowanego na Mobile World Congress (MWC) 2024, które rozpocznie się 26 lutego. Podczas tego wydarzenia Honor zaprezentuje modele Magic 6, Magic 6 Pro, Magic V2 i Magic 6 Pro. Magic V2 RSR Porsche Design, luksusowa wersja standardowego Magic V2.

Oprócz opublikowanego dzisiaj zwiastuna nie ujawniono żadnych innych szczegółów dotyczących dostępności telefonów, więc okaże się, ile te telefony będą kosztować w Europie i innych regionach.

Obecnie Magic 6 można kupić w Chinach za równowartość 620 dolarów, natomiast Magic 6 Pro wyceniono na 800 dolarów. Z drugiej strony kabriolet Magic V2 RSR Porsche Design kosztuje w Chinach około 2250 dolarów.

Biorąc pod uwagę, że ceny w Chinach są zwykle niższe niż w pozostałych częściach świata, spodziewamy się, że flagowe telefony Honoru będą kosztować nieco więcej. Chińska firma nie może sobie jednak pozwolić na zbytnie podniesienie cen, jeśli chce pozostać konkurencyjna.

W każdym razie prawdopodobnie dowiemy się więcej o dostępności i cenach na kilka dni przed oficjalnym wydarzeniem Honor, więc bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia.

READ  Mówi się, że iPhone SE 4 ma przycisk akcji, USB-C, Face ID i wiele więcej

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *