Elden Ring Dataminer wykrywa alternatywne wprowadzenie

Elden Ring Dataminer wykrywa alternatywne wprowadzenie

Elden Ring Tarnished leży nieprzytomny na ziemi, podczas gdy eteryczny rumak, Torrent, obwąchuje jego rękę.

Zrzut ekranu: Z oprogramowania/Kotaku

Myślałem, że już skończyliśmy z bazą Pierścień Al-Din Narracja zamiast tego przechodzi do zrozumienia the Cień Erdtree wskazówki Dyrektor Hidetaka Miyazaki pozostał w tyle. Okazuje się jednak, że magnum opus FromSoftware jest naprawdę nieskończoną skarbnicą fascynującej wiedzy i ciekawych historii, a eksplorator danych niedawno odkurzył i stworzył alternatywne wprowadzenie do gry, które nieco zmienia sytuację.

tak jak zauważony wcześniej IGN, Pierścień Al-Din Pracownik ds. danych, Sekiro Dubi, odkrył, że gra pierwotnie rozpoczynała się od mycia się na plaży, zamiast budzić się na Stranded Graveyard i udać się do Jaskini Wiedzy. Pierścień Al-Din Gracze wiedzą, że gra przenosi cię do obszaru samouczka po (prawdopodobnie) śmierci z rąk bossa Szczepionego Potomka w Kaplicy Przewidywania. Jednak w Film na YouTube z 6 marcaSekiro Dubi ujawnia to w „Original”. Pierścień Al-Din Odzyskany przez nich „punkt wyjścia” tak naprawdę miał na celu wylądowanie skorodowanego ciała na piaszczystej plaży pod nadmorskimi ruinami. Według przerywnika filmowego, który Sekiro Dubi ułożył po przeszukaniu plików gry, po raz pierwszy poznałeś Melinę i Torrenta.

Cyceron Dobe

Dialogi nie zmieniły się zbytnio, choć tu i ówdzie pojawiło się kilka nowych wersów. Jednak sam punkt wyjścia jest zupełnie nowy. Zamiast kontrolować Tarnished in the Stranded Graveyard tak, jak w detalicznej wersji gry Pierścień Al-DinSekiro Dubi pokazał, że na pewnym etapie rozwoju gry spotkasz wroga, najemnika i jego wilka, na plaży, zanim przeniesiesz się do jaskini, która doprowadzi cię do Stranded Graveyard. Według ustaleń Sekiro Dubiego wszystko to znaleziono na mapach testowych sieci gry, co sugeruje, że w zamku Stormveil znajdował się wcześniej teleport, który przeniósłby cię z powrotem do Kościoła Oczekiwania. (Pierścień Al-Din) Świat naprawdę jest okrągły, co?

Kotaku Skontaktowałem się z Sekiro Dubi z prośbą o komentarz.

To ekscytujące, że wciąż dokonuje się takich odkryć Pierścień Al-DinNawet gdy uwaga skupia się na nadchodzącej ekspansji, Cień Erdtree, co pozwoli nam przyjrzeć się bratu bliźniakowi Malinyi, Mikaeli, i jego powiązaniom z Krainą Cieni. Zawartość do pobrania (DLC) to Zaplanowano na 22 czerwcaRzeczywiście, niektórzy gracze tak zrobili Indiana Jones'Dr Kawałek historii z gry podstawowej kto jest z nim powiązany Cień Erdtree. Eksploratorzy danych wciąż znajdują najfajniejsze rzeczy Pierścień Al-Dina.

READ  Apple podnosi ceny Apple Music i Apple TV Plus w Kanadzie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *