Honda Civic Hatchback 2022 pojawi się 23 czerwca

Honda Civic Hatchback 2022 pojawi się 23 czerwca

Tak, to dziura, w porządku.

Honda

Teraz, gdy widzieliśmy plik 2022 honda civic W całej swojej czterodrzwiowej chwale nadszedł czas, aby skupić się na tym, co dalej: Civic hatchback. Honda opublikowała zwiastun funkcjonalnego małego pięciodrzwiowego w środę i potwierdziła, że ​​nowy hatchback Civic zadebiutuje 23 czerwca.

Hatchback Civic 2022 powinien być prawie identyczny z jego siostrzanym sedanem – oczywiście poza samym włazem. Oznacza to, że możemy spodziewać się tego samego wspaniałego wystroju wnętrza, wraz z jego eleganckim i nowoczesnym designem. Wszystkie technologie na pokładzie Civic Powinieneś również przejść do wyższej klasy modeli Touring, które mają 9-calowy ekran informacyjno-rozrywkowy i 10,2-calowy zestaw wskaźników cyfrowych. Zaoferowany zostanie również pakiet funkcji wspomagających kierowcę Honda Sensing, z ulepszonym adaptacyjnym tempomatem i technologią centrowania na pasie ruchu.

Jeśli chodzi o silniki, civic z niższej półki będzie miał 2,0-litrowy I4 o mocy 158 KM i momencie obrotowym 138 funtów, a turbodoładowany 1,5-litrowy I4 będzie opcjonalny, o mocy 180 KM i 177 funtów. Na szczęście, w przeciwieństwie do sedana, Civic hatchback będzie dostępny z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, prawdopodobnie połączoną z topowym silnikiem turbo. W przeciwnym razie bezstopniowa skrzynia biegów będzie kierować moc na przednie koła.

Civic Hatchback będzie stanowił podstawę auta Nowa generacja Civic Type RNie trzeba dodawać, że zrobiliśmy to podwójnie. Wypatruj hatchbacka Civic 2022, który pojawi się podczas wirtualnej imprezy Honda Civic Tour Remix na YouTube o 18:00 czasu PT w środę 23 czerwca.


Teraz graj:
Patrz na to:

Wnętrze Hondy Civic 2022 jest niesamowite


5:37

READ  Dyrektor generalny Rogers, Joe Natalie, dowiedział się o planie Edwarda Rogersa, by go usunąć, z kieszonkowego telefonu od dyrektora finansowego, podają źródła.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *