Harden's Clippers przegrali z 76ers w pierwszym meczu NBA od czasu wymiany

Harden's Clippers przegrali z 76ers w pierwszym meczu NBA od czasu wymiany

Los Angeles (AFP) – James Harden, który w listopadzie ubiegłego roku przeniósł się z Filadelfii do Los Angeles Clippers, przegrał w niedzielę w pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema drużynami NBA od czasu podpisania umowy.

Wydane w: Średni:

1 minuta

Tobias Harris i Tyrese Maxey zdobyli po 24 punkty, a Cameron Payne dodał po 23 punkty z ławki rezerwowych i poprowadził 76ers do zwycięstwa 121-107 w Los Angeles.

Sixers, wciąż bez kontuzjowanego Joela Embiida, MVP NBA 2023, objęli prowadzenie na początku i wstrzymali walkę w końcówce, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Harden zdobył 12 punktów, trafiając 5 z 13 rzutów z podłogi i trafiając 0 z 6 z dystansu za 3 punkty, ale 34-letni obrońca – były MVP i trzykrotny mistrz NBA – dodał jeszcze jedną grę: 14 asyst.

Harden był niezadowolony, że nie został sprzedany poza sezonem i został przeniesiony w ramach kontraktu na siedmiu graczy zaledwie kilka dni po rozpoczęciu sezonu.

Kawhi Leonard i rezerwowy Norman Powell zdobyli po 20 punktów, prowadząc Clippers, a Paul George dodał po 18 punktów.

76ers poprawili swój bilans do 39-32, tracąc jeden mecz do Indiany i zajmując szóste i ostatnie miejsce w fazie play-off w Konferencji Wschodniej poza play-offami, podczas gdy Clippers spadli do 44-26, zaledwie pół meczu za Nowym Orleanem, który zajął czwarte miejsce w tabeli. pora roku. Konferencja Zachodnia.

Nowy Orlean zdobył 36 punktów od Ziona Williamsona i 23 od CJ McColluma, pokonując Detroit 114:101, a najgorsi w lidze Pistons (12-59) ponieśli szóstą porażkę z rzędu.

Williamson oddał 13 z 14 strzałów z podłogi i 10 z 14 z linii rzutów wolnych, dodając do tego siedem zbiórek i sześć asyst, aby przejąć kontrolę.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *