Gry Xbox Pentiment i Grounded zostały potwierdzone na Nintendo Switch i PlayStation

Gry Xbox Pentiment i Grounded zostały potwierdzone na Nintendo Switch i PlayStation

Potwierdzono, że gry Xbox Pentiment i Grounded pojawią się na Nintendo Switch i Kontrolery PlayStation.

Obie gry opracowane przez Obsidian ukazały się najpierw na Xbox i PC, ale pojawią się na Nintendo Switch w ramach nowego wieloplatformowego wysiłku Microsoftu, o czym wspomniał szef Xbox, Phil Spencer, w zeszłym tygodniu podczas aktualizacji biznesowej Microsoftu Xbox.

Jak ujawniono w dzisiejszym Nintendo Direct, narracyjna przygoda Pentiment zadebiutuje na Nintendo Switch jutro, 22 lutego, a zabawna gra survivalowa Grounded zadebiutuje 16 kwietnia. Recenzja Pentiment w serwisie IGN przyznała mu pożądaną ocenę 10/10. Powiedzieliśmy: „Pentiment to sprytny późnośredniowieczny kryminał ze wspaniale zrealizowanym światem, którego nie mogę wystarczająco polecić”. W recenzji IGN Grounded przyznano grze ocenę 9/10: „Grounded to świetna gra survivalowa z zabójczymi założeniami, satysfakcjonującym postępem i nieograniczoną kreatywnością, której nawet garść błędów nie jest w stanie zepsuć”.

Publikuj na żywo, Obsidian Entertainment Zostało to ujawnione w poście na blogu Te dwie gry pojawią się na PS4 i PS5. Podobnie jak wersje na Switcha, Pentiment będzie dostępny na PlayStation już jutro, natomiast Grounded ukaże się w połowie kwietnia.

Microsoft powiedział, że cztery gry Xbox zostaną wydane na innych platformach, choć nie podał ich nazw. Teraz wiemy, że dwa z nich to Pentment i Grounded. Pozostałe dwie gry to muzyczna gra akcji Hi-Fi Rush studia Tango Gameworks oraz piracka przygoda Sea of ​​Thieves studia Rare. Ze względu na ich nieobecność na dzisiejszym Nintendo Direct, Microsoft ogłosił później, że te dwie gry pojawią się na PS5 odpowiednio 19 marca i 30 kwietnia.

Notatka redaktora: Ta historia została zaktualizowana wraz z potwierdzeniem wydania Grounded i Pentiment na konsolach PlayStation.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *