Grubauer obronił 35, a Kraken przerwał passę pięciu zwycięstw Flames z rzędu

Grubauer obronił 35, a Kraken przerwał passę pięciu zwycięstw Flames z rzędu

Jared McCann strzelił gola i asystę, a Oliver Bjorkstrand i Yanni Jordi strzelili gole dla Krakena (27-23-11), który wygrał trzy z czterech ostatnich meczów.

„Jest ogromny” – powiedział McCann. „To coś ogromnego. Dzięki temu wracamy do tej sytuacji. Uważamy, że ostatnio gramy dobrze, ale nie osiągamy dobrych wyników, a dzisiejszy wieczór był dobrym wysiłkiem zespołowym”.

Andriy Kuzmenko strzelił dwa gole, a Jacob Markstrom 26 razy obronił dla Flames (30-26-5), którzy wygrali dziewięć z 12 (9-3-0).

„Wywiera to na nas większą presję, ponieważ pozostało nam 20 meczów w sezonie” – powiedział napastnik Calgary Andrew Mangiapane. „Każdy mecz jest dla nas ważny. Próbujemy tu wrócić i potrzebujemy każdych dwóch punktów”.

Gord dał Seattle prowadzenie 1:0 już po pierwszym strzale w 4:04 pierwszej tercji. Strzelił gola na Markstomie po tym, jak pierwszy strzał Brandona Taneva z miejsca w slocie został zablokowany.

Kuźmenko strzelił gola po grze w przewadze i po 7:50 drugiej kwarty zremisował wynik na 1:1. Wbił krążek tuż obok rozległej podkładki Grubauera spod linii bramkowej.

W pierwszej połowie Seattle pokonało Calgary 11:2.

Podoba mi się sposób, w jaki staramy się walczyć i odrabiać straty w każdym meczu, w którym gramy, ale myślę, że w tej lidze oczywiście łatwiej jest grać z prowadzeniem, a to zaczyna się od lepszych pierwszych tercji i wychodzenia na boisko gotowego do gry. – stwierdził Mangiapane. „To dotyczy wszystkich”.

READ  NBA: Jaylen Brown inspiruje liderów Boston Celtics do ósmego zwycięstwa z rzędu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *