Gracze MLB dodają przezroczyste spodnie do obaw związanych z nowymi strojami

Gracze MLB dodają przezroczyste spodnie do obaw związanych z nowymi strojami

PHOENIX — Dodaj potencjał przezroczystych spodni do rosnącej listy skarg dotyczących nowych strojów ligi MLB, które mają być używane w tym sezonie.

Wraz z rozpoczęciem wiosennych meczów przygotowawczych Stowarzyszenie Major League Baseball Players Association rozmawia ze swoimi członkami, aby zebrać opinie na temat kontrowersji, mając jednocześnie nadzieję na wprowadzenie zmian przed dniem otwarcia.

„To rozczarowujące, że dotarliśmy do miejsca, w którym mundury są tematem dyskusji” – powiedział w czwartek dyrektor wykonawczy MLBPA Tony Clark. „Każda rozmowa z mężczyznami dostarcza więcej informacji o tym, co widzimy”.

Komisarz Rob Manfred nazwał stroje Nike produkowane przez drużynę Fanatics „koszulkami wyczynowymi” i były one używane podczas zeszłorocznego meczu All-Star. Wielu zawodników przyznaje, że czuje się lżej, ale ma problemy z wyglądem.

Clark stwierdził, że ponieważ materiał jest lżejszy, uzyskanie większych cyfr i liter jest „wyzwaniem” – stąd skargi, że tył koszulki wygląda „amatorsko”, według niejednego gracza. Niektórzy twierdzą, że kolor skorupki jajka – materiał jest taki sam jak w zeszłym roku – nadaje efekt przezroczystości. Dopasowanie również stało pod znakiem zapytania.

Po odwiedzeniu ponad sześciu obozów wiosennych w Arizonie Clark uzyskał jaśniejszy obraz skarg.

„Wiele oświadczeń potwierdza, że ​​spodnie są przezroczyste” – stwierdził Clark. „To była ciągła rozmowa, podczas której każdy dzień przynosi coś nowego, co nie ma takiego sensu, jak byś sobie tego życzył”.

Wydaje się, że każdy obóz ma inny problem, w tym niektórzy zaniepokojeni problemami w łańcuchu dostaw, co skłoniło co najmniej jednego gracza do poinformowania Clarka, że ​​być może będzie musiał udać się do Dick's Sporting Goods po zapasowe spodnie.

READ  Stowarzyszenie Tenisowe Kobiet grozi, że opuści Chiny, jeśli nie zostanie uwzględniona brakująca gwiazda tenisa Peng Shuai

„Globalna troska to aspiracje” – powiedział Clark.

W międzyczasie Clark będzie nadal wysłuchiwał graczy i ustalał, co i jeśli w ogóle można zrobić przed dniem otwarcia.

Dodał: „Będziemy nadal współpracować z zaangażowanymi osobami i ustalimy kolejne kroki”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *