Gra mobilna Kim Kardashian usuwa wydarzenie Harry’ego i Meghan

Obraz poglądowy: orzeł. Zdjęcia autorstwa Getty Images

Czy Królowa zadzwoniła do kierownika? Stało się w Gra mobilna Kim Kardashian: Hollywood Zawierał „Prince Aston” i jego żonę, byłą hollywoodzką aktorkę Biancę Barnes, decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej najwyraźniej usuniętej z gry mobilnej po tym, jak deweloper Glu Mobile otrzymał negatywną reakcję. (Szybkie wyszukiwanie na Twitterze wykazało bardzo niewiele z tych rzekomych negatywnych reakcji, ale uwierzymy im na słowo). Wydarzenie „Royal Runaways” zawierało wyraźne odniesienia do księcia Harry’ego i Meghan Markle, w tym wywiad telewizyjny (prowadzony nie przez Oprah, ale przez awatara gracza) oraz dziwną kolację z luksusową srebrnowłosą królową oskarżającą wnuka o bycie „samolubny i nieodpowiedzialny”. Strona szósta Raporty Kardashian nie wiedział o zdarzeniu i „natychmiast podjął kroki, aby zapewnić jego usunięcie”. Nie jest jasne, co w tym kontekście oznacza „usunąć”, ponieważ „Royal Runaways” to cotygodniowe wydarzenie, które już się zakończyło. Vulture skontaktowała się z Glu Mobile w celu uzyskania wyjaśnień.

To nie pierwszy raz Kim Kardashian: Hollywood Pożycz od prawdziwych ludzi i wydarzeń. W grze przedstawiono niektórych znanych przyjaciół i członków rodziny Kim K., takich jak Kendall, Kylie Jenner, Karl Lagerfeld i Erika Jayne, podczas gdy inne postacie reprezentują wyraźne imitacje prawdziwych ludzi, takich jak słynny reżyser Jest uderzająco podobny do Martina Scorsese Albo jedna z najbardziej znanych, przerażających postaci w świecie mody z tępą Anną Wintour i gigantycznymi okularami przeciwsłonecznymi. Inne wydarzenia w grze wyśmiały samych Kardashian, ponieważ Kim powiedziała ci, że jest smutna z powodu utraty kolczyków, odnosząc się do ikony Z kamerą u Kardashianów Moment, w którym Kim wrzuca diamentowy gwóźdź do oceanu. Gdyby tylko Królowa miała taką samą zdolność śmiechu z siebie jak Kim Kardashian.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *