Gauthier twierdzi, że wymiana Flyers na Ducks to „sprawa osobista”

Gauthier twierdzi, że wymiana Flyers na Ducks to „sprawa osobista”

Cutter Gauthier powiedział w środę, że niechęć do gry dla Philadelphia Flyers to osobista decyzja, ale nie podał żadnych szczegółów.

Gauthier, który był numerem 5 w drafcie NHL 2022 z Filadelfii, został w poniedziałek sprzedany do Anaheim Ducks w zamian za obrońcę Jamiego Drysdale'a i wybór w drugiej rundzie draftu do NHL 2025 po tym, jak Gauthier wyraził niechęć do gry dla Flyers według dyrektora generalnego Filadelfii, Daniela Breera, już w maju ubiegłego roku.

Gauthier, który 19 stycznia skończy 20 lat, został uznany za najcenniejszego napastnika Mistrzostw Świata IIHF 2024, zdobywając 12 punktów (dwa gole i 10 asyst) w siedmiu meczach, co pomogło Stanom Zjednoczonym zdobyć złoty medal.

W niedawnym odcinku podcastu zespołu Ducks „Light the Lamp” Gauthier powiedział napastnikowi Kevinowi Hayesowi, który został sprzedany przez Flyers do St. Louis Blues 27 czerwca 2023 Gauthier nie był przekonany do szukania przeprowadzki gdzie indziej, wręcz przeciwnie. Aby zapoznać się z opiniami udostępnionymi w innym podcaście na początku tygodnia.

„Trudno o tym rozmawiać” – powiedział Gauthier. „Chciałbym ogłosić, że jest to osobista sprawa pomiędzy mną, moją rodziną i moim agentem Kurtem (Overhartem). Jedną z rzeczy, które krążą po Internecie, jest to, że Chciałbym szczególnie odnieść się do plotek na temat Kevina Hayesa i powiedziałbym, że zwłaszcza, że ​​nie miał on żadnego konfliktu z biznesem, postrzeganie tych rzeczy jest dość surowe, biorąc pod uwagę to, co ludzie mu mówią, ale Kevin Hayes nie ma nic wspólnego z sytuacja pod ręką.

„Naprawdę nie mogę o tym zbyt wiele mówić. Zachowam to dla siebie, mojej rodziny i mojego agenta”.

Hayes podpisał siedmioletni kontrakt z Flyers 18 czerwca 2019 roku i grał z nimi cztery sezony, zanim został sprzedany.

„Mieliśmy nadzieję, że w pewnym momencie zmieni zdanie” – Briere powiedział o Gauthierze. „Właściwie zmienił zdanie. Spojrzał na nas w poborze i powiedział, że został powołany na pilota, że ​​chce zostać pilotem, a potem może kilka miesięcy później powiedział nam, że nie chce być pilotem. pilotem, nie chciał grać dla zawodników. Na początku powiedzieliśmy, że musimy go chronić. Bo gdyby znów zmienił zdanie i nie chciał grać, byłoby mu trudno Ale kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że nie będą już z nami rozmawiać, a minęły miesiące, a on nie chciał być pilotem i nie chciał być w Filadelfii, nadszedł czas, aby to osiągnąć.

READ  Kanadyjska nastolatka Madeleine Chisas zdobywa swój pierwszy krajowy tytuł w łyżwiarstwie figurowym

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *