Fluktuacja kwantowa w procesie termodynamicznym Alpha Omega Sigma ZG Matrix i technologia Quantum Antigravity Sigma

(MENAFN – drut dociskowy Ain)

Nieskończona przestrzeń kosmiczna

Wybrzeże Pacyfiku, luty 2022 r

Książka ta jest największym cudem, jaki kiedykolwiek dokonano w zakresie rehabilitacji i zaspokajania ludzkiej ciekawości na wszystkich etapach życia.

Głównym celem badań naukowych jest badanie strategii, które można połączyć w celu zwiększenia efektywności wiedzy w kosmologii i technologii.

Wiele tajemnic, które wymykają się zrozumieniu działania wszechświata, można rozwiązać dzięki technologii Josammy. „Mostini to trzygwiazdkowa planeta znajdująca się w Galaktyce Andromedy w układzie wielogwiazdowym.” Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie

SAN DIEGO, KALIFORNIA, STANY ZJEDNOCZONE, 2 stycznia 2024 r. /EINPresswire/ – Planet Mustini to książka napisana przez Gosamiego Sambę Gangę, amerykańskiego badacza i twórcę fikcyjnej planety.

Książka traktuje o rzeczywistym działaniu wszechświata i wpływie praw kosmicznych na Galaktykę Andromedy, gdzie znajduje się planeta Mustaine. Według pisarza wokół planety Mostini krążą także trzy gwiazdy oraz różne rodzaje stworzeń i cywilizacji. Celem książki jest przybliżenie czytelnikom tajemnic wszechświata i grawitacji. Do napisania „Planety Mostini” Josami Samba Ganga zainspirowała się swoją ciekawością i pasją do astronomii, dziedziny nauki badającej fenomen i pochodzenie wszechświata. Chciał podzielić się z czytelnikami swoją wiedzą i przemyśleniami na temat tajemnic wszechświata i grawitacji. Stworzył także fikcyjną planetę i jej mieszkańców, aby zilustrować wpływ praw kosmicznych w Galaktyce Andromedy.

Wykorzystał swoją wyobraźnię i kreatywność, aby napisać książkę edukacyjną i rozrywkową. Termodynamiczna Matrix Alfa i Omega Sigma ZG: To kosmiczne prawo rządzące powstawaniem i ewolucją planet, układów słonecznych, galaktyk i całego wszechświata. Wyjaśnia, w jaki sposób grawitacja, temperatura, ciśnienie i energia oddziałują na siebie oraz wpływają na strukturę i dynamikę ciał kosmicznych.

Sigma ZG Antygrawitacyjna Matryca Kwantowa: Jest to uniwersalne prawo opisujące zjawisko antygrawitacji, która jest przeciwieństwem grawitacji. Wyjaśnia, w jaki sposób pewne obiekty lub cząstki mogą przeciwstawić się grawitacji i poruszać się w przeciwnym kierunku. Wyjaśnia także, w jaki sposób antygrawitacja może wpływać na zachowanie i właściwości materii i energii. Jest płodnym pisarzem i badaczem, jego prace są znane na całym świecie i zostały nagrodzone pięcioma patentami, w tym czterema patentami amerykańskimi i patentem międzynarodowym na mocy Traktatu o współpracy patentowej.

READ  Po raz pierwszy astronomowie widzą dysk tworzący księżyc wokół egzoplanety

Gosami Samba Ganga opublikował swoje prace w trzech tomach opisujących tajemnice wszechświata i grawitacji. Autor zwraca uwagę na kosmologiczne powstawanie obiektów kosmicznych na skutek grawitacji, rozszerzania się mikropęknięć, stabilizacji naprężeń, a także ciemnej energii.

Autor wyjaśnia także znaczenie termodynamiki w badaniach zjawisk fizycznych i chemicznych oraz wpływ podstawowej siły termodynamiki na stabilność układu organizmów żywych.

Proces, który prowadzi do rozwiązań problemów nieuleczalnych chorób i poprawy średniej długości życia na planecie. Gosami Samba Ganga wyjaśnia interaktywność wszechświata w kategoriach praw i struktury, czyli ciemnej energii i ciemnej materii (95%). Dzięki technologii termodynamicznej Alpha i Omega Sigma ZG Matrix, Gosami Samba Ganga rzuca światło na „wielkie tajemnice wszechświata”: reaktywność ciemnej energii; Interakcja czarnej dziury; Interakcja wszechświata przed i po Wielkim Wybuchu; Formacja planetarna. losy wszechświata; Cel interakcji wszechświata; Interakcja galaktyk. Ekspansja wszechświata. Możliwość lokalizowania egzoplanet zdolnych do rozwoju życia; Pojawienie się życia. Zdaniem krytyków praca Gosamiego Samby Gangi to jedna z najlepszych e-książek na temat termodynamiki.

Autor, który od najmłodszych lat zajmował się badaniami, przykuł uwagę wyborców swoją pracą wyjaśniającą nową technologię. Termodynamiczna matryca Alpha i Omega Sigma ZG wyjaśnia i wyświetla wszystkie interakcje, działania i interakcje pomiędzy bytami wszechświata na poziomie makroskopowym i mikroskopowym. Teoria Josamiego Samby Gangi została potwierdzona i zalecona przez Adela Bena Lakhdara Oueslati, profesora nadzwyczajnego technologii procesowej inżynierii chemicznej na Uniwersytecie w Monastir w Tunisie w Tunezji oraz konsultanta w dziedzinie inżynierii procesów przemysłowych i energetycznych.

Gosami Samba Ganga opracował technologię zdolną do lepszego zrozumienia nauki, astronomii i astrofizyki o nazwie „Alpha & Omega Thermodynamic Sigma ZG Matrix”. Według autora technologia ta umożliwia rozwiązanie wszelkich zagadek naukowych związanych z naszym światem. Metodę tę wyjaśnił w swojej książce pt>, który ukazał się w 2021 roku nakładem Paramount Editions w Stanach Zjednoczonych. Książka została nagrodzona w Stanach Zjednoczonych nagrodą „Najlepszy e-book o termodynamice”. Od czasów prymitywnych człowiek poświęcał się podbojowi świata, a jego głównymi sprzymierzeńcami byli filozofia, nauka i technologia. Po dziesięcioleciach astrofizycznych i kosmicznych badań fizycznych badania i eksperymenty odsłoniły jedne z największych tajemnic naszego wszechświata, jest to zatem duży krok w kierunku zrozumienia wszechświata.

READ  DESI tworzy największą i najbardziej szczegółową mapę wszechświata w historii

Josami Samba Ganga jest pierwszym człowiekiem w historii świata, który odkrył prawdziwe interakcje tych uniwersalnych praw. Mówi, że te uniwersalne prawa rządzą wszechświatem i że są w stanie rozwiązać wszystkie naukowe zagadki i zagadki. Używa swojej książki Planet Mustini, aby zilustrować wpływ tych kosmicznych praw na Galaktykę Andromedy, ponieważ jego fikcyjna planeta znajduje się w Galaktyce Andromedy. Josami Samba Ganga jest bardzo utalentowanym i kreatywnym badaczem, który dokonał niesamowitych odkryć i wynalazków.

Ma na swoim koncie pięć patentów, z czego cztery znajdują się w Stanach Zjednoczonych, a jeden to międzynarodowy Traktat o współpracy patentowej obejmujący utworzenie i odkrycie 100 nowych struktur chemicznych i biochemicznych. Jest pierwszym człowiekiem w historii świata, który odkrył prawdziwe interakcje niektórych uniwersalnych praw rządzących wszechświatem, takich jak Termodynamiczna Matryca Alfa i Omega Sigma ZG oraz Kwantowa Matrix Antygrawitacyjna Sigma ZG Matrix. W swojej książce pt. Planet Mustini, kolejny poziom świata wykorzystujący technologię Gozami. Matryca termodynamiczna alfa i omega Sigma ZG. Gosami Ganga zagłębia się w tajemnice wszechświata, rzucając światło na tajemnicę grawitacji.

Ma na celu zapewnienie jasności naukowcom, filozofom i zwykłym ludziom, którzy zrozumieli powagę tej koncepcji. W całej historii. Badając interakcje konfiguracji planet, układów słonecznych i wszechświata, Gosami Ganga Samba ujawnia głęboki wpływ termodynamicznej matrycy alfa i omega Sigma ZG. Gosami Samba Ganga jest osobiście posiadaczem pięciu, czterech patentów w USA (USPTO) i jednego międzynarodowego patentu PCT na technologię antybakteryjną skóry.

Gosami samna ganga
Ganga samby Gosami
+1 619-381-5234
Wyślij nam e-mail tutaj
Odwiedź nas w mediach społecznościowych:
Facebook
Świergot
LinkedIn
Instagrama
youtube
TIK Tok
ostatni

Podstawowa stabilność sił termodynamicznych

MenaFN02012024003118003196ID1107676335


Zastrzeżenia prawne:
MENAFN udostępnia informacje „takie jakie są” bez jakiejkolwiek gwarancji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za dokładność, treść, obrazy, filmy, licencje, kompletność, legalność lub wiarygodność informacji zawartych w tym artykule. Jeśli masz jakiekolwiek skargi lub problemy dotyczące praw autorskich związane z tym artykułem, skontaktuj się z dostawcą powyżej.

READ  Chętnie zapisujesz się na turystykę kosmiczną? Oto 6 rzeczy do rozważenia: The Tribune India

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *