Ewen McIntosh: Aktor z „Office” umiera w wieku 50 lat

Ewen McIntosh: Aktor z „Office” umiera w wieku 50 lat

Wyjaśnienie wideo,

Obejrzyj kultową scenę ze szkockim jajkiem Wielkiego Keitha z filmu Biuro

Aktor i komik Ewen McIntosh, najbardziej znany z roli Big Keitha w The Office, zmarł w wieku 50 lat.

Bohater, Keith Bishop, był szkockim księgowym, który kochał jajka i miał monotonną wiadomość telefoniczną i wolałby zostać DJ-em.

MacIntosh pojawił się także w innych brytyjskich komediach, w tym w Miranda i Little Britain.

Bishop, który pracował w fikcyjnej firmie papierniczej Wernham Hogg, zostanie zapamiętany między innymi dzięki scenom, w których przebierał się za Ali G w filmie Dzień czerwonego nosa.

W swojej ocenie kierownik biura David Brent, grany przez Ricky'ego Gervaisa, każe mu sporządzić listę swoich mocnych i słabych stron.

Keith żuje gumę i wygląda na znudzonego, na wszystkie odpowiedzi odpowiada „nie wiem”, a jako swoją słabość i siłę wymienia egzemę.

MacIntosh pojawił się w dwóch seriach The Office, które po raz pierwszy wyemitowano w 2001 roku.

„Miło wspominam, że poprosiliśmy go, żeby zaimprowizował wiadomość o nieobecności, i sprawiło mu to tyle frajdy, że zaczęliśmy pisać dla niego coraz więcej dialogów” – wspomina Merchant.

„Szybko ukradł każdą scenę, w której brał udział. Chociaż raz. Tragiczna strata”.

Skomentuj zdjęcie,

MacIntosh pojawił się także w innych brytyjskich komediach, w tym w Miranda i Little Britain

W 2017 roku McIntosh zagrał Lionela w brytyjskiej komedii romantycznej Finding Fatimah.

Pojawił się także w ostatnim sezonie serialu After Life Ricky'ego Gervaisa, wcielając się w rolę „Buffet Mana”, któremu zabroniono wstępu do lokalnej restauracji All You Can Eat.

„Moja pierwsza scena z Martinem [Freeman]„Gdy jem jajko po szkocku – z jakiegoś powodu mieliśmy problemy z zrobieniem tego”.

„Zajęło mi to dużo czasu. Zjadłem dużo szkockich jajek. Nikt mi nie powiedział. Rekwizytor odgryzł je i kupił w ostatniej chwili”.

Aktorka Miranda Hart pochwaliła McIntosha i stwierdziła, że ​​jest zachwycona, że ​​zagrali razem scenę w jej programie komediowym BBC Miranda.

„Byliśmy w tym samym wieku i nasze ścieżki skrzyżowały się kilka razy, kiedy staraliśmy się być zabawni i zarabiać na tym”. – napisała na Instagramie. „Nie zawsze było to możliwe, ale daliśmy radę i cieszę się, że zrobiliśmy razem tę scenę. Dziękuję”.

„Mieliśmy szczęście, że pojawił się w Małej Wielkiej Brytanii” – powiedział. „Był miły, mądry, pokorny i oczywiście niesamowicie zabawny”.

Skomentuj zdjęcie,

Twórca pakietu Office, Ricky Gervais, opisał Ewena Macintosha jako „całkowicie oryginalnego”.

Aktor Rufus Jones , który wyreżyserował i napisał scenariusz do telewizyjnego serialu komediowego Home , opisał MacIntosha jako „absolutną radość mężczyzny”.

„Był znajomym i zachwycającym członkiem edynburskiej sceny skeczowej, kiedy wszyscy zaczynaliśmy, a następnie stworzył jednego z najsłynniejszych złodziei scen w historii komedii telewizyjnych”. Napisane w dniu X.

MacIntosh, który studiował na Uniwersytecie w Edynburgu i był aktywnie zaangażowany w jego trupę komediową, wystąpił na festiwalu Fringe w 2007 roku w ramach podwójnego aktu z Timem Fitzhighamem.

W 2009 roku pojawił się wraz z innymi gwiazdami w charytatywnym teledysku do utworu Chrisa Rei Driving Home for Christmas.

Gold TV napisała na Twitterze: „Uwielbialiśmy go w roli Keitha w The Office i mieliśmy szczęście pracować z nim przez lata w tym kanale. Nasze myśli są z jego rodziną i przyjaciółmi w tak trudnym momencie”.

Ed Scott, przyjaciel Macintosha, powiedział: „Być może miał słynną twarz znaną milionom jako Keith z The Office, ale najbardziej zapamiętam osobę w środku”.

„Ewen był pełen współczucia, życzliwości, uczciwości, a przede wszystkim był naprawdę dobrym człowiekiem”.

Przyczyna śmierci McIntosha nie została potwierdzona, ale zmarł w Willow Green Care Home w Darlington.

„Dziękuję za wspaniałą opiekę i miłość okazaną przez wspaniały personel medyczny, a zwłaszcza pielęgniarki, które go kochały, gdy wnosił uśmiech do ich dni” – powiedział Scott.

Agencja aktora Just Right Management podała, że ​​w dalszej części roku odbędzie się prywatna kremacja rodziny i bliskich przyjaciół, a także uroczyste nabożeństwo żałobne.

READ  Jak Dexter Loomis wpłynął na 8/29 WWE Raw?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *