Deweloperzy Olympia nawiązali współpracę z IWG, aby zapewnić elastyczną przestrzeń biurową w kulturalnym centrum zachodniego Londynu

Deweloperzy Olympia nawiązali współpracę z IWG, aby zapewnić elastyczną przestrzeń biurową w kulturalnym centrum zachodniego Londynu

Obraz CGI projektu rozwojowego Olympia o wartości 1,3 miliarda funtów (Yoo Capital i Deutsche Finance International (DFI))

Deweloperzy odpowiedzialni za rewitalizację Olimpii o wartości 1,3 miliarda funtów pozyskali dostawcę elastycznych przestrzeni do pracy, firmę IWG, aby udostępnić 73 000 stóp kwadratowych powierzchni biurowej i innej w ramach jednej z pierwszych umów najmu.

Projekt prowadzony przez spółkę z branży nieruchomości Yoo Capital i inwestorów Deutsche Finance International ma na celu przekształcenie Olimpii, znanej jako centrum wystaw i wydarzeń, w jedno z wiodących londyńskich centrów kulturalnych od 2025 roku.

Przestrzeń IWG obejmie całe piąte piętro One Olympia. Zapewni różnorodne przestrzenie do pracy, od studiów nagraniowych po sale do podcastów, a także biura.

One Olympia zapewni łącznie ponad 550 000 stóp kwadratowych powierzchni biurowej w budynku zaprojektowanym wspólnie przez Heatherwick Studio i SPPARC. Będzie on wyposażony w taras o powierzchni ponad 50 000 stóp kwadratowych i udogodnienia, w tym największe w zachodnim Londynie centrum fitness z platynowym certyfikatem, lokal F&B „na żywo”, siłownię, a także przestrzeń do organizacji wydarzeń biznesowych, konferencyjną i produkcyjną.

John Hitchcock, prezes YOO Group: „Od początku naszą wizją firmy Olympia zawsze było stworzenie ekosystemu kulturalnego w zachodnim Londynie, który pobudza kreatywność i sprzyja powiązaniom. W miarę jak społeczeństwo na nowo definiuje, jak i gdzie chcemy pracować, żyć i bawić się, ważne jest poczucie większej elastyczności i niezależności.” bardzo ważne.

2To nowe podpisanie umowy z IWG nie tylko podkreśla siłę naszej wizji Olimpii, ale także demonstruje nasze świadectwo w zakresie zapewniania inspirujących przestrzeni pracy, które wspierają i przyciągają współpracującą, podobnie myślącą społeczność.

Mark Dixon, dyrektor generalny i założyciel IWG, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Olympia i dodania najnowocześniejszej przestrzeni do pracy do jej budynku w tej historycznej lokalizacji. Popyt na pracę hybrydową stale rośnie, a zachodni Londyn jest świetne miejsce dla nas do realizacji naszych planów ekspansji. Najnowsze podpisanie umowy w czasie, gdy coraz więcej firm odkrywa, że ​​elastyczna praca zwiększa szczęście i satysfakcję pracowników, jednocześnie pomagając środowisku. Udowodniono również, że nasz model miejsca pracy zwiększa produktywność i pozwala możliwość skalowania firmy w górę lub w dół przy znacznie obniżonych kosztach.

READ  Fajna, zaktualizowana strona NASA pozwala odkrywać przestrzeń kosmiczną z domu

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *