Ellie Kemper przeprasza za udział w kontrowersyjnym konkursie piękności jako nastolatka

Aktorka Ellie Kemper Przeprasza za udział w balu debiutantów jako nastolatka, która została ostatnio skrytykowana za kontrowersyjną historię organizacji.

Kimber została koronowana na „Królową Miłości i Piękna” w” Zawoalowany prorok balu w 1999 roku. Organizacja ma siedzibę w Missouri i została założona przez byłych oficerów Konfederacji w 1878 roku.

Kimber odniosła się do kontrowersji w poście na Instagramie w poniedziałek.

„Kiedy miałam 19 lat, postanowiłam wziąć udział w piłce nożnej juniorów w moim rodzinnym mieście” – zaczęła. „Stoletnia organizacja, która była gospodarzem balu juniorów, miała niewątpliwie rasistowską, seksistowską i elitarną przeszłość. Nie znałem wtedy historii, ale ignorancja nie jest wymówką. Byłem wystarczająco dorosły, aby się kształcić, zanim się zaangażowałem. Ja kategorycznie potępiłem i potępiłem, że odrzucam białą supremację. „Jednocześnie przyznaję, że ze względu na moją rasę i przywileje jestem beneficjentem systemu, który reguluje nierówną sprawiedliwość i nierówne nagrody”.

Kemper dodał: „Głęboko wierzę w wartości dobroci, uczciwości i integracji. Staram się żyć zgodnie z tymi wartościami. Jeśli moje doświadczenie wskazuje, że organizacje i instytucje z przeszłością, które nie spełniają tych przekonań, powinny być pociągnięty do odpowiedzialności, to muszę spojrzeć na to doświadczenie z pozytywnej perspektywy.” „.

Ta sama organizacja wydała w zeszłym tygodniu własne oświadczenie, w którym stwierdzono: „Nasza organizacja wierzy i promuje integrację, różnorodność i równość w tym regionie. Całkowicie odrzucamy rasizm i nigdy nie byliśmy związani ani związani z żadną organizacją, która wierzy w te przekonania ”.

READ  Marvel's Feige dokucza „następnej sadze” MCU

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *