Dzięki Diablo 4 subskrypcja Xbox Game Pass jest atrakcyjniejsza niż kiedykolwiek

Czwartkowy Xbox Ogłaszać Diablo 4, najnowsza odsłona popularnej serii horrorów RPG, dołączy do Xbox Game Pass 28 marca. Jest to pierwsza gra Activision Blizzard, która dołącza do usługi od czasu przejęcia giganta gier przez Microsoft w 2023 roku, co sprawia, że ​​Game Pass jest jedną z najlepszych wartości w grach.

„To dopiero początek umożliwienia graczom Xbox korzystania z gier Activision i Blizzard w ramach Game Pass” – napisał Xbox w Internecie.

Game Pass Ultimate już przed tym ogłoszeniem stanowił wyjątkową wartość dla właścicieli Xbox. W 17 dolarów miesięcznie, zyskujesz dostęp do biblioteki ponad 400 tytułów z nowymi grami co miesiąc, trybem wieloosobowym online i ofertami na tytuły spoza Game Pass. Teraz, gdy do usługi dołączyły gry Activision Blizzard, oczekujemy, że gracze uzyskają podobne korzyści, jak niektóre z najpopularniejszych gier firmy, takich jak serie World of Warcraft, Starcraft i Call of Duty.

Xbox prawdopodobnie doda także do usługi kilka popularnych tytułów z wcześniejszego katalogu Activision Blizzard. Chociaż Game Pass ma w swojej bibliotece wiele nowych gier, takich jak remake Resident Evil 2 i Resident Evil 3, zawiera także starsze tytuły, takie jak serie Dragon Age i Mass Effect. Starsze marki Activision Blizzard obejmują popularne klasyczne tytuły, takie jak Crash Bandicoot, Tony Hawk's Pro Skater i Spyro the Dragon i możliwe, że te gry również kiedyś pojawią się w serwisie. Te przyjazne dla konsoli gry retro pomogą zrównoważyć tytuły na PC, takie jak Stacraft i World of Warcraft.

Xbox prawdopodobnie doda także nowsze tytuły Activision Blizzard wyłącznie do Xbox i Game Pass. Po tym, jak Xbox kupił Bethesdę, studio wypuściło nieoczekiwany hit Hi-Fi Rush i długo oczekiwaną grę Starfield wyłącznie na Xbox, w tym Game Pass. Niektóre przyszłe gry Activision Blizzard mogą pójść w ich ślady i zostać wydane wyłącznie w serwisie lub przynajmniej najpierw, zanim zostaną udostępnione gdzie indziej – podobnie jak niektóre gry są wydawane wyłącznie na PlayStation, zanim pojawią się na PC.

READ  Kieszonkowy skaner 3D REVPOINT INSPIRE odblokowuje kreatywność dla każdego, zawsze i wszędzie - Yanko Design

Xbox Game Pass był już świetną ofertą dla graczy, zanim kupił ją Activision Blizzard. Teraz, gdy Diablo 4 dołączyło do Game Pass i wszystkich tytułów Activision Blizzard, które mogą pojawić się w serwisie w przyszłości, cena usługi wynosząca 17 dolarów miesięcznie jest kradzieżą.

Więcej informacji na temat Game Pass znajdziesz w tytułach, które zostały dodane do usługi w lutym oraz niektórych tytułach, które dołączyły do ​​usługi w styczniu.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *