Zadina, Lindholm, Cold Jets/Wolves, możliwa transmisja na weekend (17 lutego) – DobberHockey

Zadina, Lindholm, Cold Jets/Wolves, możliwa transmisja na weekend (17 lutego) – DobberHockey

Stało się to podczas jednego z ostatnich meczów w czwartek, więc nie miałem okazji wczoraj o tym napisać. Filip Zadina Strzelił dwa gole, dołożył dwie asysty i plus-3 w wygranym 6:3 meczu Sharks z Calgary. Chociaż Zadina była kiedyś wysokim pickiem w pierwszej rundzie (wcześniej została wybrana Quinna Hughesa!) Ten wynik należy do kategorii „nikomu nie pomaga”, ponieważ Zadina jest notowana na poziomie 0% w Yahoo i 10% w Fantrax. Zadina taka była Na linii z Justina Baileya (który zakończył z trzema punktami) i Ryana CarpenteraŻaden z tych punktów nie był związany z grą w przewadze.

Być może ten wynik w jednej grze zapewni Zadinie awans w wąskim składzie Sharks, który nie ma obu Tomasz Hertel I Logana Couture w tym momencie. Zanim polecę dodanie Zadiny, muszę zobaczyć więcej gier, niekoniecznie tak licznych jak ta, ale więcej gier, które nie mają zera w punktacji. Jednak dla Sharksów, którzy chcą się przebudować, ryzyko związane z Zadiną jest niskie, więc mogą poświęcić trochę czasu na sprawdzenie, czy nadal ma szansę na miejsce w pierwszej szóstce.

Dustina Wolfa Zaobserwowano naprawdę słaby start w meczu przeciwko nieszczęsnym Sharks. Jego sukcesy w AHL (18-7-2, 2,27 GAA, 0,927 SV%) nie do końca przełożyły się na poziom NHL, gdzie w sześciu meczach w tym sezonie zanotował tylko jedno zwycięstwo i jeden dobry start. Ma dopiero 22 lata, czyli całkiem młodo jak na bramkarza NHL, więc ukrywaj go, jeśli możesz.

Odkąd dołączył do Canucks, Eliasa Lindholma Rozegrał dwa mecze, w których zdobył dwie bramki. W pozostałych czterech meczach Lindholm zanotował tylko jedną asystę. Lindholm dołączył do Canucks w chwili, gdy rozpoczęli pięciomeczową podróż wyjazdową, więc okres dostosowawczy mógł nie być idealny. Ale, Gra online Z innym Eliaszem (Eliasa Petersona) Niezależnie od tego, czy gra z równą siłą, czy z przewagą, powinno pomóc jego wartości w rozwoju.

A jeśli mowa o Petersonie, jego trzy asysty w czwartek dały mu siedem punktów w ostatnich czterech meczach. W zeszłym tygodniu odrzuciłem prośbę o wymianę dotyczącą Petersona po prostu dlatego, że był najlepszym graczem zaangażowanym w transakcję. Oferta była tak uczciwa, jak chciałem Noaha Dobsona I Chrisa Cridera Petersona i Siostra Darnell. Zarówno Dobson, jak i Kreider to doskonałe produkty, ale zastanawiam się, czy drugi zespół nie próbuje ich sprzedać trochę za drogo. Obydwa mają wyższe oceny w Yahoo niż ich wartość przedsezonowa, ale to samo można powiedzieć o Petersonie. Nie będę się wdawał w szczegóły, bo jest to oferta biznesowa, której zdecydowałem się nie przyjąć.

READ  Brat Seana Taylora uhonorowany przez honorowych przywódców, bez problemu z pamięcią

Thatcher Demko Jest pierwszym bramkarzem, który w tym sezonie zdobył 30 zwycięstw. Demko to utalentowany bramkarz, który wielokrotnie ratował Canucks, ale nie jestem pewien, czy ktokolwiek się tego spodziewał. Konfrontacja Demko i Connora Hellebuycka Patrząc na sobotni mecz do końca podczas Hockey Night w Kanadzie, wydaje się, że warto na niego czekać. To mogą być dwaj bramkarze, którzy wyskoczą jako potencjalni zwycięzcy Vezina Trophy.

A skoro już mowa o Jets, może to być mecz, który odciągnie graczy z Winnipeg od wielkich nazwisk. W ciągu ostatnich ośmiu meczów Jets nie strzelili więcej niż dwóch goli w jednym meczu. Spotkanie z Demko nie będzie łatwym sposobem na przełamanie kryzysu. Na przykład, Gabriela Velardiego W sześciu ostatnich meczach nie zdobył żadnego punktu. Biorąc pod uwagę opuszczenie dwóch meczów z powodu kontuzji dolnej części ciała i przerwę w All-Star, minął dokładnie miesiąc, odkąd Vilardi zdobył punkt. Wydaje się, że jest to zawodnik, który w tym sezonie ma dobrą passę, chociaż odejście Vilardiego z czołówki z powodu powrotu Jets do zdrowia miałoby z tym coś wspólnego.

Jest piątkowy wieczór i nie możesz się doczekać oglądania hokeja NHL po ciężkim tygodniu. Ale jest tylko jedna gra i jest już późno dla tych, którzy mieszkają we wschodniej strefie czasowej? (Zrozumiałe jest, że istnieją inne opcje hokeja, takie jak lokalna drużyna juniorów lub profesjonalna liga hokeja kobiet.) Piątkowy wieczór i tak zazwyczaj nie jest tak zatłoczony, ale można by pomyśleć, że w Harmonogram. Niezależnie od tego, pojedynkowi Karoliny i Arizony poświęcono tutaj szczególną uwagę.

Piotr Kochetkov W wygranym 5:1 meczu Hurricanes w Arizonie zanotował 30 interwencji. Kochetkov wygrał trzy z czterech ostatnich meczów. Ponieważ był to dopiero pierwszy mecz z rzędu, Spencera Martina Być może otrzyma nominację na dzisiejszy (sobotny) mecz w Vegas. Martin pojawi się dopiero w swoim drugim meczu jako Hurricane.

READ  Jak hokejowa Kanada zmieniła się po tym, jak NHLers wycofali się z Igrzysk Olimpijskich w 2022 r.

Pięciu różnych zawodników strzeliło gole dla Hurricanes Jacka Drury’ego I Marcin Nikas Poprowadził Canes do punktów, po dwie asysty każdy. Asysty były pierwszymi punktami Drury'ego w jego ostatnich pięciu meczach. Tymczasem Necas wciąż jest w pobliżu gorący Z sześcioma punktami w czterech ostatnich meczach. Odkąd kalendarz zmienił się w rok 2024, Necas strzelił siedem goli i 12 punktów w 11 meczach. To musi się zacząć teraz.

Z golem w piątek. Setha Jarvisa Obecnie w dziewięciu ostatnich meczach ma dziewięć punktów. Pobił już swój rekord życiowy w liczbie bramek (17) i przekroczył swój rekord w karierze w liczbie punktów (42). Aktualnie utrzymuje tempo na poziomie 65 punktów.

Dla kojotów Karol Wemlka Został wyciągnięty w trzeciej kwarcie po tym, jak pozwolił na pięć bramek w 26 strzałach. z Connora Ingrama w środę kontuzjowany Villalta zmarła Pojawił się jako sprzątacz w swoim pierwszym meczu w NHL. Villalta, wybrana w drafcie Kings w 2017 r., odnotowała w tym sezonie kilka przyzwoitych wyników w AHL (34 GP, 22-11-1, 2,58 GAA, 0,913 SV%).

Coyotes przegrali już osiem meczów z rzędu, a żaden z ich zawodników nie znalazł się w składzie Zamarznięte narzędzia gorący istniejący. Godne uwagi kojoty zimno Lista zawiera Nicka Bjugstada (0 punktów w ostatnich 8 punktach), Seana Durziego I Lawsona Crossa (0 punktów w ostatnich 6 punktach), Nicka Schmaltza (0 punktów w ostatnich 3 GP) i Logana Cooleya (1 punkt w ostatnich 5 punktach). Najbliższe dni nie będą dla nich łatwiejsze, ponieważ w niedzielę zmierzą się jeden po drugim z Kolorado i w poniedziałek z Edmonton.

Kilka szybkich wiadomości:

Zgłoszono roszczenia dotyczące pingwinów Mateusza Phillipsa Ze zwolnień ze stolic. Polubiłem Phillipsa, odkąd zobaczyłem go grającego w NHL dla Victoria Royals, ale może być najmłodszym zawodnikiem w całej NHL. W każdym z dwóch ostatnich sezonów w AHL strzelił ponad 30 goli i ponad 65 punktów, więc Penguins mogą zaoferować mu krótkoterminową szansę na zajęcie kontuzjowanego miejsca. Jake’a Guentzela. Od niego będzie zależeć, czy wykorzysta tę szansę, aby zapewnić sobie rolę pełnoetatowego zawodnika NHL.

Predators upadli Michaela McCarrona do dwuletniego przedłużenia o wartości 1,8 miliona dolarów. McCarron, który wybrał jednorazowo w pierwszej rundzie, stał się fizycznym graczem, który pasuje do typu drużyny, którą ma Nashville. Predators prowadzą w lidze z 1499 trafieniami.

READ  WIDEO: Zobacz, jak Nate Diaz dusi Logana Paula do nieprzytomności w dzikiej ulicznej bójce w Nowym Orleanie

Blake'a Wheelera Oczekuje się, że opuści resztę sezonu zasadniczego z powodu kontuzji dolnej części ciała. Być może uda mu się powrócić w fazie play-off, w zależności od tego, jak daleko zajdą Rangersi. Według Zamarznięte narzędzia zestawy czcionek, Jimmy’ego Vesey’a Został przeniesiony na miejsce Wheelera na linii punktowej z Mika Zibanejad I Chrisa Cridera. Vesey jest ostatnio w świetnej formie (4 punkty w ostatnich 4 GP), więc może być graczem, którego warto tu oglądać. Więc może Kaabo kaku, który w swoich ostatnich 3 punktach ma 3 punkty. Vesey i Kakko są wymienieni w kilku ligach Yahoo, więc są potencjalnymi zawodnikami na niedzielny wyjazdowy mecz z Islanders.

Biorąc pod uwagę większą liczbę potencjalnych graczy w weekend, Twój skład prawdopodobnie będzie już przynajmniej w większości pełny w pracowitą sobotę (13 meczów). Dlatego uwaga może zostać skupiona na niedzielnych meczach. Oznacza to, że jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoje przetworniki, zwróć uwagę w szczególności na graczy Kings.

Jedną z gier, które dodałem wcześniej w tym tygodniu w oczekiwaniu na mecze weekendowe, jest Roy zmarł. Nie jest w żadnym wypadku ofensywną potęgą, ale radzi sobie wystarczająco dobrze w kategoriach uderzeń i kombinacji bloków. Na razie ma ich na swoim koncie co najmniej po 100, co plasuje go w pierwszej dwudziestce w tej kategorii. Tak naprawdę Roy oddaje sporo strzałów jak na obrońcę (92 SOG), więc znajduje się w pierwszej trzydziestce w łącznej kategorii trzech zawodników SOG+HIT+BLK. Nie ma gwarancji, że w każdym meczu zapełni wszystkie trzy kategorie, ale jego średnia wynosi co najmniej prawie dwie na mecz w każdej kategorii.

Jeśli rejestracja przekracza Twoje potrzeby, Filipa Danaulta Może to być twój facet. Myślałem, że punktacja Danault spadnie po dodaniu okresu poza sezonem Pierre-Luc DuboisZamiast tego punktacja Dubois spadła. Danault również mógłby skorzystać na niedawnym uzupełnieniu starej linii Victora Arvidssona do składu, co zapewniło Kings większą równowagę punktową. Danault jest wymieniany jedynie w 20% czasopism Yahoo i 39% czasopism Fantrax.

Śledź mnie na X @IanGooding I Wątki.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *