Duży zastrzyk gotówki dla Jaxy za zwycięstwo w Lidze Mistrzów

W poprzednich dwóch meczach tegorocznej edycji fazy pucharowej Liga Mistrzów O awansie Saxa zadecydował złoty pakiet. W ćwierćfinale zmierzyli się z Cuisine Loop Cividanova. Po wygranej 3: 1 w pierwszym meczu i przegranej 0: 3 w drugim, Polacy w dodatkowym rozliczeniu wygrywali 16:14.

Polski wieczór w Weronie! Jonah Vonos na szczycie Europy!

ZAKSA Itas pokonała Trentino

Walka półfinałowa Osie Kazań był bardzo blisko Zenith. W pierwszym meczu Polacy znów celowali, wygrywając 3: 2. Rosjanie znów wygrali takim samym stosunkiem, ale w złotym secie Jaxa wygrała 15:13.

Obejrzyj wideo
Plaslica. Jastrzębski Złoto za węgiel. „Nikt nam nie ufa”

Ostatni mecz przeciwko Itas Trentino Performance to show Siatkarze Ze świątyni dworzanina. Po wygraniu dwóch pierwszych setów 25:22, na trzecim miejscu Polacy musieli uznać wyższość WłosiKto wygrał 25:20. Czwarty set wciąż był ekscytujący, ale ostatecznie Jaxa po prostu wyszedł pomyślnie. Triumf 28:26 i ostatecznie 3: 1 przez cały mecz, a jednocześnie drugie zwycięstwo Polaków w historii siatkówki (po Pyomiku Milovicu w 1978). Liga Mistrzów Stało się rzeczywistością.

Dwa miliony dla Saxa

Zwycięstwo Jaxy w finale Ligi Mistrzów przyniosło mu ponad dwa miliony miejsc. Dlatego wygrywanie wartościowych konkursów oznaczałoby zapłacenie znacznej premii. Drużyna przegrywająca zdobyła 250 tys Euro. Drużyny, które pożegnały się z meczami w półfinale, zarobiły po 125 125 000.

Jaxa Kotjergin-Cole wygrywa finał Ligi Mistrzów! [ZAPIS RELACJI]Jaxa Kotjergin-Cole wygrywa finał Ligi Mistrzów! [ZAPIS RELACJI]

Sebastian Świderski, prezes ZAKSY, zdradził aktualną sytuację finansową klubu w rozmowie z „Super Expressem”. – Nasze przychody spadają o miliony slotów z powodu braku kibiców na trybunach, a dużo idzie we wszystko, co związane z Govt, czyli testowanie i zapewnianie reżimu zdrowotnego. Licząc szybko, w tym sezonie musieliśmy wykonać około 15 testów PCR Seria Na około 30 osób. Łatwo było obliczyć, ile to będzie kosztować, a przede wszystkim sporadycznie zdarzały się proste testy wkładek. Dodamy do tego organizację turnieju Ligi Mistrzów w Godzardzie, który ma wartość 200 tys. Zł – powiedział.

READ  Phoenix mądrze zbadał rynek szkoleń. Kto jest spadkobiercą Jersey Prosca? Piłka nożna

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *