Dr Phil Covid komentuje reakcję gospodarza programu „The View” – TVLine

Dr Phil Covid komentuje reakcję gospodarza programu „The View” – TVLine

Pojawił się doktor Phil McGraw widok w poniedziałek w ramach tournée prasowego związanego z jego nadchodzącą książką i programem w godzinach największej oglądalności, ale niespodziewane wejście w temat koronaawirusa i jego wpływu na dzieci w wieku szkolnym zupełnie zaskoczyło gospodarzy.

Ta myląca wymiana zdań zaczęła się po tym, jak Sarah Hines zadała prezenterce telewizyjnej pytanie o to, w jaki sposób media społecznościowe skłoniły rodziców do przystosowania się, aby mieć pewność, że mają „najlepszy głos” w uszach swoich dzieci. McGraw opowiedział, jak po przyjęciu smartfonów nastąpił gwałtowny wzrost zgłaszanego poziomu depresji, lęku i samotności wśród dzieci, ale „10 lat później pojawił się koronawirus i te same agencje, które o tym wiedziały, to te, które zamknęły szkoły”. Do Dwa lata. Kto tak robi? Spytał.

Ostatni odcinek serialu „Prawo i porządek” Sama Waterstona

Phil kontynuował, mówiąc, że zamknięcie szkół uniemożliwia upoważnionym reporterom oglądanie przemocy wobec dzieci w domu.

Następnie Sunny Hostin skomentował: „Trwała też pandemia i próbowano ratować życie ludzi”. „Pamiętajcie, znamy wielu ludzi, którzy zginęli podczas tego zdarzenia” – dodała Whoopi Goldberg.

„Nie dzieci w wieku szkolnym” – odpowiedział McGraw. „Może dlatego, że trzymaliśmy je z dala od różnych miejsc” – odpowiedziała Whoopi [so] Mogą być bezpieczni, bo nikt nie chce wierzyć, że mamy problem.

Kiedy Ana Navarro zapytała, czy McGraw twierdzi, że żadne dziecko w szkołach nie zmarło z powodu wirusa, odpowiedział, że „źródłem” były dzieci. [least] bezbronną grupę” i że „bardziej ucierpieli z powodu złego zarządzania pandemią niż z powodu narażenia na COVID”.

Na tym rozmowa się zakończyła, gdyż minął czas przeznaczony na klip.

To nie był pierwszy raz, kiedy McGraw wypowiadał się na ten temat. W 2020 roku krytykowano go za porównywanie zgonów z powodu Covid-19 do wypadków samochodowych lub palenia.

Obejrzyj wymianę zdań pomiędzy McGrawem i… widok Gospodarze uwzględnieni powyżej.

READ  Obejrzyj pierwszy zwiastun Pinokia dla Guillermo del Toro

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *