Donald Trump śmierdzi – i Ty też! – Polityka

Donald Trump śmierdzi – i Ty też!  – Polityka

Adam Kinzinger, były republikański poseł, był bardziej konkretny i stwierdził, że Trump „nie pachnie dobrze”. Najłatwiej to wytłumaczyć… weź pachy, keczup, tyłek i makijaż i włóż je do blendera i butelki wody kolońskiej.

W każdym razie teraz jest prawdziwa woda kolońska Trump i perfumy!

Pamiętasz, jak Gwyneth Paltrow zaczęła sprzedawać świecę o nazwie „Smells Like My Vagina”? Cóż, Trump zdecydował się nie nazywać swoich perfum „This Smells Like Your Pachy i Tyłek” i zamiast tego wybrał Victory 47 (ktokolwiek wygra jesienne wybory, będzie 47. Prezydentem Stanów Zjednoczonych – z klasą!).

Kosztuje tylko 99 dolarów i wydaje się najgorszym rodzajem turystyki. Butelka perfum ma kształt kształtnej kobiety (jeśli jeszcze nie zwymiotowałaś w ustach), a butelka wody kolońskiej ma złotą (czytaj: plastikową) statuę głowy Trumpa (jeśli jeszcze nie zwymiotowałaś w ustach). usta).

Według oficjalnego ogłoszenia wody kolońskiej: „Wyraźne otwarcie cytrusów łączy się z sercem z drzewa cedrowego, wspartego bogatą bazą ze skóry i bursztynu, tworząc potężną prezencję”. Nie, nie mam. Jednocześnie zapach ucieleśnia esencję kobiecej siły i elegancji. Przepełniony mieszanką lekkich nut kwiatowych, nutami skórki cytrusowej i szczyptą przypraw, ten zapach jest przeznaczony dla kobiety, która przyjmuje zwycięstwa z wdziękiem i urokiem. Trochę jak Stormy Daniels.

Niestety, chociaż zapachy można zamówić, jest już za późno, aby zdobyć parę wysokich tenisówek „Never-Surrender”, które są wyprzedane pomimo ceny 399 dolarów. Wygląda idealnie dla każdego, kto chce szturmować Kapitol.

READ  Bogaci na wygnaniu mówi, że opuścił Kabul, aby zapobiec rozlewowi krwi | Wiadomości o Ashraf Ghani

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *