Dokument Naughty Dog zza kulis gry The Last of Us Part 2 ukaże się 2 lutego

Dokument Naughty Dog zza kulis gry The Last of Us Part 2 ukaże się 2 lutego

The Last of Us, część 2, zremasterowana Dotarło do nas w zeszłym tygodniu, a jeśli komentarz reżysera, scenarzysty i głównej obsady gry nie był dla Was wystarczający, Naughty Dog przygotowało kolejny materiał zza kulis. Grounded II: Making the Last of Us, część druga, dokument o powstaniu gry, pojawi się 2 lutego o godzinie 12:00 czasu wschodniego na YouTube, a także w samej grze. Obecnie dostępny jest zwiastun zremasterowanej gry, a pełny dokument zostanie dodany w postaci łatki do pobrania. W tym patchu w grze głównej pojawi się także kilka nowych skórek dla Ellie i Abby.

Ewolucja dla Ostatni z nas, część druga Było to co najmniej trudne – Naughty Dog biło swoich pracowników, aby ukończyć grę, ale opóźniało się to kilka razy. Co więcej, na kilka tygodni przed premierą wyciekły główne sceny z gry zawierające spoilery, a finalizując wszystko, zespół musiał także poradzić sobie z epidemią Covid-19.

Z Uziemiony II Ze zwiastuna wypuszczonego przez Naughty Dog kilka tygodni temu wynika, że ​​wszystkie te tematy, a nawet więcej, zostaną dodane do filmu dokumentalnego – chociaż założę się, że Naughty Dog zajmie się tą tragiczną sytuacją jedynie w sposób, który nie będzie źle odzwierciedlał w studiu lub Sony. Pomijając to zastrzeżenie, np Uziemiony Dokument opisujący rozwój oryginału Ostatni z nas W przypadku PS3 było to bardzo dogłębne spojrzenie na to, jak wszystko działa w studiu gier. Tak więc, chociaż z pewnością poznamy poprawioną wersję prawdy, fani gry prawdopodobnie będą zainteresowani usłyszeniem z pierwszej ręki, w jaki sposób studio zdecydowało się dokonać kontrowersyjnych wyborów narracyjnych i jak konsekwencje wycieków wpłynęły na grę gra. początek.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *